Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60643 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Newerwinter Nights - totalny slajd. , milekp 26/11/02 09:55
Cześć.
Mam kłopoty z tą grą i nie chodzi tu o wymagania mojego sprzętu. Na obojętnie jakich opcjach graficznych gra nie chodzi płynnie. Zauważyłem, że bez sensu czyta co chwila z twardziela i wtedy są te "zajady". Mam 512 MB Ramu a to g... korzysta max. z 80!!! Czy można gdzieś coś ustawić w plikach, żeby nie korzystał z twardego tylko z Ram-u?
Informacyjnie mój sprzęt: Duron 1,2GHz, GF3 ti 200@500.
Z góry dzięki za pomoc.

  1. U mnie chodzi dobrze. , Ziola 26/11/02 09:58
    Rozdzielczosc 1024x768. Tez mam 512 mb ramu,tylko procek i grafika troche lepsze. Jakie tekstury wybrales podczas instalacji (16,32,64mb?). Poza tym, zainstaluj wersje full. Zrob ISO z "play disk" i podepnij jako wirtualny obraz na hdd (daemon tools). Poza tym, zobacz w plikach cfg. moze tam sie cos "zle" ustawilo.
    Pozdrawiam

    Jestem rasista i nie wstydze sie tego -
    pigwy to lepsze jablka - zwlaszcza w plynie.

  2. A jak masz jako system Win Xp to... , zoladkowa_gorzka 26/11/02 10:21
    Ustaw w rejestrze(run->regedit) w pozycji:
    Hkey_local_machine-system-control-current_control_set-memory_management
    Disable Paging Executive na 1 to spowoduje wylaczenie(no prawie) wirtualnej i korzystanie z ramca wylacznie.

  3. mialem podobny problem , hillel 26/11/02 10:21
    rozwiazaniem okazalo sie przestawienia dysku z kontrolera HPT na ten w chipsecie. nie wiem czy to wina sterow, uzadzenia, czy moze jakiegos konfliktu. nie wnikalem, grunt ze teraz jest ok.

    Gods Made Heavy Metal

    1. Jak to zrobiłeś? , milekp 26/11/02 13:21
      Wytłumacz obszerniej

      1. hmm to proste , hillel 26/11/02 14:45
        wypinasz tasme z dodatkowego kontrolera i wpinasz ja do tego zintegrowanego. przestawiasz w biosie kolejnosc urzadzen i to wszystko. Oczywiscie to wszysko przy zalozeniu ze twoja plyta ma na pokladzie kontroler HPT i ze gierka jest zainstalowana na dysku podpietym do tego kontrolera.

        Gods Made Heavy Metal

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL