Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60849 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

R9500Pro , ShadoW 26/11/02 10:15
Kiedy pojawią się kart na tym GPU, gdzieś czytałem że powinny zacząc sie pojawiąc 6 grudnia (Mikołajki :). Może ktoś coś więcej wie o datach ??

  1. sa juz chyba dostepne ... , NimnuL-Redakcja 26/11/02 11:03
    z tego co pamietam ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Sa ... , ShadoW 26/11/02 11:07
    Dostępne R9500 i w Japoni :P o 9500Pro jeszcze nie slyszalem :)

    1. poszukaj , NimnuL-Redakcja 26/11/02 11:09
      pisalem niedawno posta o R9500 i ktos podal linke do sklepu gdzie byl za 980zł o ile dobrze pamietam - Gigabyte .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  3. A to byl , ShadoW 26/11/02 11:33
    R9500 czy R9500Pro :))
    Bo zdaje mi sie że R9500 ale poszukam i lookne :P
    P.S. Każdy mówi że sa niedostępne w POlsce Athlony 2400+ a guzik własnie że są. www.gral.pl po cos ponad 1000zł :)))
    Tak pisze w cenniku.

    1. chyba nie byl Pro , NimnuL-Redakcja 26/11/02 11:39
      ale jak jest bez Pro to i Pro bedzie ;)) niedawno ten post byl - poszukaj ... tresc to chyba wlasnie jak Twoj post ;)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  4. są dostępne w polsce 9500 od gigabyta , RoBakk 26/11/02 11:40
    3zn
    ale warto poczekać na 9500 128 MB jeżeli będą w przystępnej cenie, aktualnie wpółczynnik cena jakość nie wypada zbyt dobrze dla 9500

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

  5. Dobra ale dzieki wszystkim :)))) , ShadoW 26/11/02 17:47
    ...

  6. Nie polecam... , Carmamir 26/11/02 19:43
    tej karty przedewszystkim płacisz prawie 500zł za technologię Directx 9.0, której na razie na PC w najbliższym czasie nie użyczysz, a wydajność tej karty plasuje się w przedziale 9000PRO jedynie z FSAA w lepszym świetle jest, ale i tak wydajność słabsza od Radeona 8500 :( Radzę poczekać (o ile zależy Ci tylko na obsłudze Directx 9.0) aż ta karta będzie na odpowiednim poziomie dla jej klasy (420-500), jeśli chcesz tą karte że niby wydajna to radzę brać Radeona 8500.

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL