Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63706 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

POLICJA.... STOP ;-00)) , one 26/11/02 14:01
"Kończyliśmy pracę w studio nad pewnym nagraniem godzina jakaś czwarta nad ranem, wszyscy w świetnym nastroju, spać się nie chce, więc opowiadamy sobie rózne zabawne historyjki "z życia". Michał, reżyser dźwięku, mówi:
- Kiedyś mało, że nie zapłaciłem mandatu, to jeszcze tak rośmieszyłem policjanta, że spadła mu czapka. Autentycznie, otworem do góry.
Michał nie jest raczej typem kabareciarza Benny Hilla, więc zaciekawił mnie tym bardzo.
- Cztery lata temu urodziło mi się drugie dziecko - mówi - i generalnie miałem kiepską sytuację, bo mieszkaliśmy u teściów w 1 pokoju, kasy mało, wieczne kłótnie. Dzieciak prawie całą noc płakał, zaspałem i w podłym nastroju nieumyty i nieogolony odpaliłem syfa (Oltcita) i pędzę do pracy, w której płacą mi psie pieniądze, z gazem do dechy, czyli jakieś 76 km/h. Jadę a tu jakiś pieprzony maluch się wlecze jakieś 68km/h. No to lewy migacz i go biorę. Biorę...biorę...biorę i skończyłem akurat na szczycie wzniesienia i podwójnej ciągłej. Zjeżdżam na prawy pas u to pan policjant macha lizaczkiem. O K..., o k..., k..., k.... jeszcze tego mi dzisiaj brakowało!.
Nie panując nad sobą wypadam z samochodu i prawie wrzeszczę:
- No tak i jeszcze mi pewnie każe pan mandat zapłacić!".
Policjant, lekko zmieszany się cofnął i mówi:
- No tak, przejechanie ciągłej linii, przekroczenie prędkości...
- Panie - ciągle nie panując nad sobą - całą noc płakało mi dziecko, bo nie mam kasy żeby kupić lekarstwa, wieczorem pokłóciłem się z żoną, teraz jestem spóźniony do pracy w której mi gówno płacą i jadę tym syfem (tu kopnął oponę), bo nie mogę sobie kupić normalnego samochodu. I jeszcze mandat ?!!!!!!
Policjant chyba się trochę przejął opowieścią i zadał żelazne policyjne pytanie:
- To co ja mam z panem zrobić?
Pewnie oczekiwał jakieś łapówy albo chociaż przyznania się do winy i skruchy. A tu nic z tych rzeczy.
Michał, ciągle wściekły i nabuzowany mówi:
- No, kurde, nie wiem... albo wie pan co?
- Co? - pyta policjant.

- OPRĘ SIĘ O PANA SAMOCHÓD, A PAN PRZYPIERDOLI MI TĄ SWOJĄ PAŁKĄ, ILE RAZY PAN CHCE.

Ja do dzisiaj płaczę ze śmiechu a testowałem to na 2 policjantach jako cytat i DZIAŁA."

OnE

  1. i... , [yureq] 26/11/02 14:04
    przypierdolili? :P

    Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  2. ;-))) , one 26/11/02 14:08
    ...na szczescie nie

    OnE

  3. Pała , geordie 26/11/02 16:52
    - to do trzech razy sztuka ;-]

    Podpis nieczytelny

  4. He he he do trzech razy sztuka... , Grolshek 26/11/02 17:04
    ...tylko powiedz ktoredy jezdzisz :)))

    ***** ***!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL