Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » P@blo 21:22
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 63592 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

siec - dane sciagane a ich pobyt na serwerze , MayheM 26/11/02 15:07
Mam pytanko, czy na serwerze (opartym np. na WinNT) mozna dowiedziec sie, kto co sciaga z sieci? w tym tez P2P (np Kazaa)?
Pozd

  1. hę... , Holek 26/11/02 15:19
    ja uzylbym komendy netstat - help powinien pomoc - dostaniesz hosty albo IP (w zaleznosci od opcji)

    jesli chodzi o siec lokalna to - menu start -> panel sterowania -> narzedzia administarcyjne-> zarzadzanie komputerem -> foldery udostepnione...

    "...here I am on The Road again..."

  2. mozesz snifowac siec ;-))))) , Tummi 26/11/02 23:41
    ale to nie jest rozwiazanie ;-(

    Ciekawe, ciekawe... Podobno wszystko jest mozliwe, ale czy jest jakis latwy sposob na to?
    Wydaje mi sie, ze nie, poniewaz Tobie chodzi pewnie o nazwy plikow, a te moga byc dowolnie zmieniane. Rozklad bitow w divx'ach tez nie jest jakos szczegolnie charakterystyczny, wiec na pierwszy rzut oka raczej ciezko rozroznic ;-(
    W sieci lokalnej widac, co i kto sciaga od Ciebie (podlaczeni uzytkwnicy, pliki w uzyciu), ale z netu - nie wiem ;-(

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. bo chodzilo dokladnie o to, czy , MayheM 27/11/02 10:17
    na serwerze (w sieci jest kilka kompow z wlasnymi IP) znajda sie jakies slady plikow sciaganych przez userow tamtych kompow (serwer NT sluzy za takze za bramke).

    1. tylko.. , Holek 28/11/02 01:59
      pliki proxy - reszta "przelatuje"...

      "...here I am on The Road again..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL