Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66415 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

test , bajbusek 26/11/02 22:12
he, he sorki za zasmiecanie ale musialem sie pochwalic - siedze wlasnie w samochodzie na skrzyzowaniu - czerwone swiatla a ja board przegladam ;))) - dzieki laptopowi i Siemensowi S45 - korzystam z polaczenia GPRS przez IRDE i dziala - wynegocjowal 115,200 ale nie wierze - specyfikacja GPRSa w tym telefonie mowi cos o 43200... i tak super - place za ilosc a nie za czas - moge godzine czytac posty a zaplace tylko gdy odswieze strone ;)) - super.

  1. No to fajnie :) , DJopek 26/11/02 22:15
    Może kiedyś też czegoś takiego doczekam, już Siemensa S45 mam, teraz jeszcze laptop ;))) Z tym gorzej, ale wystarcza na razie kompik z stałym łączem :)

  2. Ty burżuju :) , dynybol 26/11/02 22:18
    Gratulacje :)

    Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
    wiesz co znaczy rozumieć.

  3. heh , Zryty_Berecik 26/11/02 22:28
    spoko
    czasy sie zmieniaja
    elektronika rządzi :))
    pozdro

  4. w końcu 21 wiek , pjfox 26/11/02 22:32
    do czegoś zoobowiązuje... (-:

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  5. :))) fajowa sprawa , Maverick 26/11/02 22:47
    ja czasem sobie pozwalam w pociągu :)) niedawno boarda przeglądałem tyle, że płacę za minuty bo Siemens 35i.. bez GPRS :( trzeba zmienić. fakt, że czasem korzystam z netu przez IRDe

  6. wow ;)) , NimnuL-Redakcja 27/11/02 08:39
    gratuluje ... kiedys pewnie stanie sie to popularne ... na razie jestes wyjątkiem ;))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. a potem przyjda posty typu , atay 27/11/02 09:09
      siedzę w samochodzie i nie mogę zapalić, zna ktoś dobry sposób żeby go odpalić bez pomocy sąsiadów ? mój sprzęt to VW Golf 3, rocznik ......... :)))))

      _- Atay -_

      1. ;)) ja bede najczestrzym , NimnuL-Redakcja 27/11/02 09:34
        wywalaczem takich postow ;) moj Polonez zima potrafi cuda wyprawiac zeby tylko nie zapalic ;)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL