Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66345 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podajcie opinie o PowerColor Radeon8500 PRO 64MB DDR , L3ad3R 27/11/02 00:46
Jestem zainteresowany kupnem tej karty ale chcialbym zobaczyc tez opinie tych co ja widzieli lub maja.
Z recenzji na twojepc \\\"wojny klonow\\\" to calkiem niezla jest niby :)

|Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
Audigy2|MX310|

  1. Mam Club3d , geordie 27/11/02 01:01
    więc w sumie to samo. I ciagle żałuje.... Niby nic specjalnego sie nie dzieje, ale ze dwa razy zaczął brykać i dopiero kompletna reinstalka sterów (razem z czyszczeniem rejestrów) pomogła. Pod Me było prawie OK, a pod XP ciagle z czyms walcze.

    Podpis nieczytelny

  2. Club3D , maju 27/11/02 11:52
    czyli PowerColor w innym pudelku. Jesli chodzi o stery, efekty, wydajnosc - zero stresu. Przez tydzien mialem tylko dziwne jazdy: odpalam cokolwiek 3D i zwis. W końcu podmienilem zasilacz na inny egzemplarz (dobrze miec 2 kompy w domku ;) Codegena 300W i wszystko wrocilo do normy. Tak wiec jesli jestes pewny swego zasilacza (ale to dotyczy akurat wszystkich R8500 a nie konkretnego modelu) to kupuj ta karte - warta swojej ceny. A tak a propos - za ile? (ja pod koniec lipca dalem za moja 600zl)

  3. niepolecam POWER COLORA , Zryty_Berecik 27/11/02 14:48
    grzeje sie = zwisy
    jakosc obrazu kiepska

    chyba kazdy wie ze to firma lowendowa = slaba jakosc podzespołów

    miałem do czynienia z dwiema grafami PC
    jedna sie wieszala przd załadowanie mwindowsa
    druga miala obraz jak na gf2prolinka

  4. tani jest :) , L3ad3R 27/11/02 18:00
    teraz kosztuje jakies 540zl :P

    |Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
    512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
    Audigy2|MX310|

    1. a za tą cene , Zryty_Berecik 27/11/02 20:20
      mozna mieć porządną 100x lepsza od power colra grawe
      w www.komputronik.pl
      Hercules 8500le

    2. albo , GULIwer 28/11/02 00:37
      tam gdzie ja kupiłem www.ultramedia.pl a co dali go do testów na TPC to niech przynajmniej mają z tego coś ;))

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL