Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66503 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[FUN]Najniebezpieczniejsza serwerownia swiata. , Mackie Messer 27/11/02 02:28
Pomyslcie, dwa 10 litrowe kubly z woda nad twoja glowa i tymi wszystkimi switchami, routerami, upsami, kompami...Nie chcialbym tam pracowac. ;)

"Yup, it was just another day at work." :)))))



http://www.theregister.co.uk/media/891.jpg

Pozdroowka

"Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
F. Nietzsche

  1. bo i klima tak "sprytnie" zawieszona... , XTC 27/11/02 07:19
    mi właśnie rozmrażająca się klima kiedyś "kapnęła" i spalił się monitor...

    Linux

  2. hehe , pjfox 27/11/02 07:57
    1. to co to za klima co tak kapie?
    2. serwerownia to tak na wyrost nazwane - ot zwykła pracownia 2userów/adminów (-: - ja mam tak ze 20x więcej kompów a sama klima jest wielkości 2mx2mx1m (to ta zapasowa (-: )

    no nie - tak przeczytałem i wyszło że się czepiam
    a to chodzi o samo fun zamocowanie (-:

    sorka (-:

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  3. ;)) fajnie ;)) , NimnuL-Redakcja 27/11/02 08:38
    te kubly to zabezpieczenia antywlamaniowe ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. na dachu , sekrecik 27/11/02 09:21
    mojej firmy (nie mojej tylko tej, w której pracuję :-)) są olbrzymie zbiorniki z wodą do klimy ... czy to nie coś podobnego?

    :-) sekrecik

    1. zbiorniki z wodoa do klimy... , Okota 27/11/02 14:58
      hmmm no to zycze zdrowia

      wiecie co to choroba legionitow??? :)

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

      1. blad , Okota 27/11/02 14:59
        chcialem napisac legionistow:))))

        Dyslektyka błąd nie pyka...
        RTS wszechczasów:
        Supreme Commander

        1. nie wiecie , sekrecik 27/11/02 15:19
          a co? tak w ogóle to klimę własnie wyłączyli bo w zimie woda zamarza ... cóż na głupotę ludzką nie ma rady

          :-) sekrecik

        2. hmmm... , carlosA 27/11/02 16:04
          no to jakieś bakteryjne dziadostwo, rzadka forma zapalenia płuc, ale stąd http://www.betterhealth.vic.gov.au/...f/(LevelFour)/8CC9E230EBBB3E6C4A256B640083BBDF?OpenDocument
          nie dowiedziałem się jaki to ma związek z klimatyzacją, możesz coś więcej podać, powyżsi też są pewnie zainteresowani.
          Pozdrawiam.

          #whatever

          1. poprawka doczytałem.. , carlosA 27/11/02 16:05
            tak to jest jak się ma nawyk czytania od końca ;))

            #whatever

  5. hmmmm??? , Mackie Messer 27/11/02 15:54
    Chodzenie na mecze i naparzanie sie z innymi kibicami i policja? ;)))
    Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  6. pod Okota ofcozz , Mackie Messer 27/11/02 15:55
    sa dni gdy nie lubie mozilli ;(((

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL