Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66428 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Sport - Agata Wróbel - cytat z wywiadu... , PrzeM 27/11/02 08:42
...panna jest silna jak tur, uwaga:

"...Podchodzę do rwania, sztanga jak słomka, wszystkiego sto dwadzieścia..."

no to mniej więcej tyle co cztery telewizory Rubin...
łoł.

PrzeM

above the mind - powered by meat...

  1. ciekawe , sekrecik 27/11/02 09:18
    co może zrobic z facetem, który jej podpadnie ... brrrr .... skóra cierpnie .... jak słomka ....

    :-) sekrecik

    1. już , agent 27/11/02 18:19
      taki jeden był, znam osobę która chodziła z nią do szkoły, źle skończył...

      I can resist everything except
      temptation.

  2. ech.. jednak wolę płeć piękną.. , carlosA 27/11/02 09:54
    jako płeć piękną, nie to żebym był jakimś szowinistą, ale póki co kobieta podnosząca ciężary, boksująca, czy też będąca górnikiem, jakoś do mnie nie przemawia, głównie z estetycznego punktu widzenia. (i nie jest to estetyka fasion tv bo tam znowu pokazują budowę szkieletu bez użycia rtg ;) )

    #whatever

    1. eee.nie marudz:) , Iza WGK 27/11/02 10:57
      na fashion TV już minęła moda na szkieletory i modelki typu "heroina" (i nie "bohaterka";). Teraz jak patrzę, to (zwłaszcza na pokazach bielizny chadzają takie łanie, że aż innym "normalnym" kobietom płakać się chce:) Wrr...

      How fortunate the man with none ...

      1. dobra już dobra ;)) , carlosA 27/11/02 14:17
        też widziałem kilka pokazów bielizny i rzeczywiście tam występują modelki o nieco pełniejszych kształtach (pewnie w obawie że z tych "normalnych" szkieletów by coś spadło i by byłą afera ;)) )
        Pozdrawiam.

        #whatever

    2. eh... , Holek 27/11/02 14:04
      jest jedna Polka-bokserka, kiedys widzialem ja w TV - niestety nie pamietam, jak sie nazywala, ale musze powiedziec, ze przyjemnie bylo na nia popatrzec - sliczna, wysportowana, nawet nosek w porzadku ;)

      "...here I am on The Road again..."

      1. Ryliki bodajże... , carlosA 27/11/02 14:18
        rzeczywiście wyjątek.
        Pozdrawiam.

        #whatever

    3. kobiety... , Paulus1 27/11/02 14:28
      kobiety na traktory :-) kiedyś już to przerabialiśmy i "nigdy więcej wojny..." W czasie któegoś pochodu 1 mjowego studenci pod UW skandowali czerwonym: "kobiety na traktory" a potem "traktory na kobiety" a ci, nie wiedzieć czemu, bardzo się wściekali ;-)))

      Pozdrawiam!

      Paulus1

    4. zgodnie z prawem kobieta nie moze byc gornikiem , Okota 27/11/02 14:54
      ...takim fedrujacym...:)

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

      1. a widzisz.. , carlosA 27/11/02 15:16
        trzeba to zgłosić wojującym feministkom. No i gdzie to 'równouprawnienie' ? ;)))
        Pozdrawiam.

        #whatever

        1. równouprawnienie to bzdura , Agnes 27/11/02 15:32
          do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem :))

          Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
          Fizyk, a to jego Meta...

    5. popatrz na to z jej strony... , Forest 27/11/02 17:35
      dziewczyna pochodzi z jakiejs dziury w gorach. jakby sie nie wziela za sport to teraz pewnie pomagala by ojcu w gospodarstwie, dzwigala worki z kartoflami a w soboty wyskakiwala na zabawe i stala pod sciana bo pewnie i tak malo kto chcialby z nia zatanczyc. a tak wykorzystala swoja szanse, zapewne pozbyla sie wielu kompleksow zwiazanych ze swoja budowa, jest mistrzynia swiata i mowi o niej cala Polska (prawie) i ludzie na calym swiecie. moze i by chciala wygladac jak te modelki z fashion tv, ale i tak nie trafila zle.

  3. :)) , falcon 27/11/02 10:26
    tak na marginesie - myślę, że gdyby nie ciężary, codzienny trening itd. itp. to Agatka wyglądałaby znacznie gorzej
    Pozdro afkors :)

    http://community.webshots.com/
    user/sokolr_blackfalcon

    1. sport , Paulus1 27/11/02 14:34
      Śmichy - chichy, ale sporo wyczynowych sportowców konczy jako kaleki...

      Pozdrawiam
      Paulus

      Pozdrawiam!

      Paulus1

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL