Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:35
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1561 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z cmd w winXP , Arlathan 27/11/02 16:36
problem wyglada nastepujaco. mam xp w wersji angielskiej. w RUN wpisuje np netstat, net, tracert <..> i wszystko dziala pieknie jak nalezy, otwiera sie konsola i program jest wykonywany i konczony. Natomiast gdy otworze konsole, i wpisze jedno z powyzszych hasel konsola zwraca mi blad ze podana komenda nie jest rozpoznawalna... no i tu jest ta krzywa akcja. Czy ktos zna rozwiazanie na ten problem??

-
I Rock. Fact.

  1. moim zdaniem , atay 27/11/02 17:28
    to widocznie nie masz ustawionej ścieżki domyślnej gdzie ma szukać programu. Nie powiem Ci dlaczego w 'Run" działa, a w konsoli nie, ale jak przjedziesz do katalogu system32 w windowsie (komenda "cd c:\windows\system32") i wpiszesz któreś z tych poleceń, powinno iść.

    W dosie (i chyba win98 też) było to polecenie w pliku config.sys czy autoexec.bat typu PATH=..., jak jest w xp - nie wiem.

    _- Atay -_

  2. odp , Arlathan 27/11/02 19:27
    tzn w taki sposob jak podales to owszem, zawsze bedzie dzialalo, tylko powinno startowac z jakiegokolwiek miejsca w konsoli, a nie chce :(

    -
    I Rock. Fact.

  3. path , yeger 27/11/02 20:03
    sciezke patch z autoexeca ustawia sie w nastepujacym miejscu. Moj komuter, wlasciwosi, zakladka zaawansowane, zmienne srodowiskowe znajdujesz tam w zmiennych systemowych i edytujesz lub jesli nie ma tworzysz taka

    "%SystemRoot%\system32;%SystemRoot%;%SystemRoot%\System32\Wbem" o nazwie oczywisice Path.

    Musi golic

    Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL