Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:35
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1387 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Klezz jak wyrwac tego chwasta XP ... , PaszkfiL 27/11/02 21:43
skutecznie rozwala moja strategie myslenia ,... chcialem go wtrwac nortonem ... wiec zaczalem instalowac ... ale zalatwil nortona nim zdazylem go uruchomic ... nie moge spradzic poczty i nie moge tez otworzyc archiwum Winrara .. skanowalem sie online na mks virze ale ten skaner nie wyrwal Kleza .... nie mam juz pomyslow :(

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. ja mam pomysl , RaPToRR 27/11/02 21:56
    format c: ale w ostateczności...

    http://www.krzysztofwasko.pl

  2. hmm , tebe 27/11/02 22:22
    a gdyby tak nowy mks, system odpalic z dyskietki (jesli sys na fat32) i poskanowac

    pewnie nav tez ma jakies pliczki do skanowania spod dos'a

    wtedy zaden wir nie podskoczy ;)

    1. podskoczy , GULIwer 28/11/02 17:48
      miałem taki przypadek. Kolezanka miała na kilku kompach vira w bootsektorze i na wszytkich z wyjatkiem 1, 3 dyskietki z Nortona dały rade go wywalić a na tym jedneym nie. Przylazłem wpisałem fdisk /mbr i juz wirusa nie ma :)))

      I'm only noise on wires

  3. wez dysk do innego kompa , Outsider 27/11/02 22:31
    wluz i tam sprobuj. Moze sie uda. U nas w firmie Klez narobil troche szkud i przyczynil sie do reinstalacji wszystkich systemow :(

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

  4. copy paste , Agnes 27/11/02 22:38
    Usuwanie robaka Klez
    usunąć w programie pocztowym wszystkie podejrzane listy po czym wyczyścić folder "Elementy Usunięte"
    zamknąć system Windows w trybie MS-DOS i przeskanować dysk najnowszym programem mks_vir dla DOS, kasując wszystkie pliki wskazane przez program jako zarażone trojanem Trojan.Klez.Worm
    wrócić do systemu Windows i za pomocą edytora rejestrów (REGEDIT.EXE) usunąć z klucza:
    HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
    wpisy:
    KRN132 "C:\WINDOWS\SYSTEM\KRN132.EXE"
    WQK "C:\WINDOWS\SYSTEM\WQK.EXE"


    Tekst: MKS Sp. z o.o.

    Od siebie dodam, że tez miałam w firmie - wszystko w sieci, dyski poudostępniane, rozłaził się robal jak burza :( - aha, nie było skanowania nic pod DOS, tylko po prostu wywalanie plików wskazanych przez skaner.

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

  5. spoko zrobilem format ... tylko niech mi ktos wyjasni ... , PaszkfiL 27/11/02 23:25
    .. jak do jasnej anielki KLEZZ znalazl sie w WINRAR.exe ktorego zassalem z netu i w pliku z windy tylko nie pamietam nazwy :( sadzielem ze KLEZ siedzie w mailach ...

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  6. tryb , Jumper 28/11/02 09:05
    awaryjny zalatwia kazdego rezydenta... mozna wtedy bezproblemowo zeskanowac, usunac

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL