Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5048 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] tak chlopaki rozmawiaja w wolnych chwilach po meczach na CB :-))) , snail 27/11/02 22:35
naszym przedstawicielem jest CERT.leon ( http://www.cert.vc-pub.com/ ), w pozostalych rolach ;-))) to szwed, fin i norweg (chyba) khe khe khe...
http://finrecon.tiimipeli.net/...iewtopic.php?t=73
wszyscy zagrywyją w Ghost Recon
generalnie to beczka jakich dawno nie było... lol

...zamknij ryja i
umieraj jak mezczyzna...

  1. hehe :)) , Maverick 27/11/02 22:42
    ja chyba w sobote bede kannissa :)))
    olut rulezz ;-)

    1. khe khe... , snail 27/11/02 22:56
      "... JA nie piją Polskie piwo...." a szkoda.... lol

      ...zamknij ryja i
      umieraj jak mezczyzna...

      1. nie piją bo nie mieli okazji jeszcze , Maverick 27/11/02 23:00
        trzeba by ich zagadnąć. qcze niech wskakują w tratwy i płyną do Elbląga. ja mogę podjechać :) ale byśmy ich spili ;-))
        i po polsku nauczyliby się mówić :) po czteropaku nawet Macedończyk mówi po polsku (sprawdzone) :))) hłehłe :)))

        1. lol!!!!! ale to nie wszystko hehehehe , snail 27/11/02 23:09
          a patrzyles na druga stronke tego forum jak to cert.leon przedstawial (czyt. reklamował) w linkach polskie dziewczyny i jak jeden z kolesi pojechał otro na inny klan rzucajac linka z tego serwa??? lol!!!

          ps. co do Elblaga... hmmm z elbląga prawie jestes? :-))))

          ...zamknij ryja i
          umieraj jak mezczyzna...

          1. :)) jasne, że Poleczki są ładniejsze od Finek , Maverick 27/11/02 23:17
            Finki jakieś takie kanciate są.. z twarzy też :)

            z Elbląga nie jestem.. tzn. w pewnym sensie może tak.. cała rodzinka mieszka w E. a ja często bywam. capri zna sprawe troche :)))
            btw: capri.. pozdrowionka masz :) wiadomo o sio chosi ;-)

            1. a dziekowac, dziekowac... , capri 27/11/02 23:26
              snail taki niedoinformowany... a patrz, codziennie browca pijemy... :)))

              Quidquid latine dictum sit,
              altum videtur

              1. będę po Nowym Jorku , Maverick 27/11/02 23:32
                w E. to trzeba będzie oprzeć problem o bufet :)) mniam..mniam.. polskie piweczko, mimo wszycho > rulezz :)

                a jeszcze Dexter jest z E. przecież. qcze.. poważna imperka by była ;-)

  2. niezle :) , ViS 28/11/02 17:24
    podobaja mi sie takie rzeczy :)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL