Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5054 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

abit bx-133 raid + dvd - pomozcie bo osiwieje ... , Olo 27/11/02 23:24
Witam!

Dostalem od kumpla z pracy kompa coby system (w98se) przeinstalowac. Takoz zrobilem, poinstalowalem wszystkie sterowniki, pare programow, w tym powerdvd. Wrzucilem filmik - odtwarza wporzo. Za chwile zrobilem restart, komp grzecznie sie zamknal ... i wszystko diabli wzieli - windows wykryl blad w rejestrze (???!!!) i przywrocil kopie sprzed godziny. GGGHHRRRRRRRRRRRRRRRr...... reinstalacja wszystkich sterownikow i programow od nowa. Wscieklem sie ale coz byo robic - zrobilem jeszcze raz. Ale mam problem - za jasna cholere nie moge wlaczyc UDMA dla dvd !!! A przecierz musi byc wlaczone zeby filmiki dvd sie nie rwaly! Help mi bo szlag mnie trafi!!!! Probowalem wlaczac/wylaczac udma w biosie, ustawiac tryb pio na 4 zamiast auto - nic z tego. O co kurna chodzi???


Konfig:
Cel700, BX-133 (swiezo wymieniona bo poprzednia szlag trafil), dvd toshiba (nie wiem jakie) podlaczone na secondary master, hdd jakis seagate podlaczony pod hpt. GF1 DDR, sblive! 1024.

  1. WInowajca jest sb live , koven 28/11/02 00:11
    Musisz w menadzerze urzadzen wylaczyc emulacje sb pod dos wtedy wszystko bedziedzialalo.Ilez ja sie swego czasu naszukalem zeby sobie z tym poradzic...:)

    This is a story about memory,
    and that's what can be
    remembered...

    1. dzieki jak nie wiem co ... , Olo 29/11/02 09:56
      ... pomoglo!!! Przy okazji stawiam pivo!!!


      swoja droga ciekawe ze raz udalo mi sie uruchomic udma wraz z dzialajaca emulacja sb po dosa.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL