Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4885 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Outlook - przenszenie zawartosci skrzynek... , lenar 28/11/02 01:00
Wiem, wiem ze myscie ze wiem wszystko a jednak :D. Chce kumplowi zainstalowac nowego wina(kasujac mu strego), a on nie chce stracic gormadzonych zawartosci skrznek/folder odbiorczy, nadawczy itp.(maile) oraz ksiazke adresowa. Macie na to jakis sposub na ksizke adresowa to chyba iwm ale na te maile to nie...

PS.Mam pecha urzwam linuksa :P

Pozdro for all my fans

  1. wiec tak... , Holek 28/11/02 01:08
    1 szansa - Eksport wiadomosci, a potem import - znajdziesz to w pierwszym menu OE

    2 szansa skopiowac katalog \Dane aplikacji\Identities znajdujacy sie w katalogu usera (na w2k - na 98 poszukaj po nazwie na pewno znajdziesz) w tym katalogu jest nastepny o nazwie mniej wiecej takiej - "{2E35BD45-0713-4BA5-BA4A-994D40AFA055}" to katalog zawierajacy wiadomosci OE. Po reinstalcje i wlaczeniu OE dajesz import - wskazujesz zawartosc tego katalogu i jest gitara

    3 rada - zapodaj mu TheBat - nie bedzie mial takich problemow.

    "...here I am on The Road again..."

  2. albo inaczej... , Feblo 28/11/02 10:41
    jesli mowimy o outlooku, a nie o. expressie, to znajdz wszystkie pliki *.pst, a w szczegolnosci Outlook.pst i archiwum.pst (jesli kiedykolwiek gosc archiwizowal, albo zrobil to za niego automatycznie soft) i skopiuj je gdziekolwiek w bezpieczne miejsce. Po postawieniu windy i office'a uruchamiasz outlooka. Potem go wylaczasz, szukasz pliku "outlook.pst" i podmieniasz go wczesniej skopiowanym. Dziala.

    Feblo

    PS. tak robilem juz kilka razy. Nie pamietam tylko jak z ks. adres.

    Wuj Mat w podróży ;)

  3. ja tam zawsze , ErAZoR 28/11/02 13:19
    kopiuje pliki .dbx i podmieniam ( znjadowanie ich jw. ), a ksiazka adresowa po prostu eksport a potem import . Ulubione kopiuje wprost z katalogu windows i potem podmieniam .
    pozdr.

    IQ 95@133 at 40 %

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL