Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4728 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Neostrada+ - co sie dzieje ? , pachus 28/11/02 14:04
Nie wiem ludziska czy to juz bylo, ale pisze bo nie wiem czy wogole bede mial na to dzisiaj okazje.. Otoz od samego poczatku jak juz mam "Neostrade+" mam z nia problemy typu - nie moge sie wogole polaczyc (zalogowac) !! No, ale chlopaki z TPSA zagieli mnie najmocniej w ostatnich 3 dniach. Np. od wczoraj 22:00 do dzisiejszej 13:52 (akurat wrocilem ze szkoly) nie moglem sie polaczyc..
Jest to dla mnie zenujace zwlaszcza wtedy jak sciagam cos o duzych rozmiarach a tu disconnect w srodku nocy.

Tak wiec dzwonilem juz kilkarotnie do tych palantow na 0800102102 (podobno bezplatne) i za kazdym razem mowia to samo ".. przepraszamy, ale mamy drobne problemy z autoryzacja.., jeszcze nie wiemy z czego to wynika, ale prosze sprubowac za godz..."
Takze jak widzicie pozostaje mi siedziec przy kompie i czekac na bezsensowne pruby polaczenia sie co godz..

  1. a po co musisz czekać na połączenie? , Maverick 28/11/02 15:26
    zrób sobie połączenie przez RASa albo tak jak kiedyś opisywałem.
    łączysz się przez oprogramowanie Wanadoo? jesli tak to looknij w archiwum. jest kilka moich postów o tym. albo na priva pisz.

    Pozdrowionka i jak najszybszego on-line :)

  2. nieno .. , pachus 28/11/02 15:49
    nie lacze sie przez ten shit. Zrobilem polaczenie dial-up ..
    Zawsze dzialalo. A na infolinii przyznaja sie do jakiejs awarii, takze to chyba ich wina ?

  3. zeby tego bylo malo .. , pachus 28/11/02 15:50
    to jeszcze w mojej szkole w tych samych odstepach czasowych nie ma dostepu do NET`u, bo tez maja zalozone NEO

    1. aha.. a jeszcze z jakich okolic jesteś? , Maverick 28/11/02 15:53
      u mnie też były problemy w sobotę od rana do wieczora. była awaria w Rybniku.. i nie było neciku.

      1. W-wa .. , pachus 28/11/02 17:25
        j.w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL