Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:30
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 8230 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nec95f i efekt moira , dlugir 28/11/02 16:52
Czy mora mogła pojawić sie po instalacji sterowników, czy to wada monitora?
Regulacja z poziomu OSD monitora nic nie daje.
Czy jest program do likwidacji tego efektu?
dodam,że wcześniej tego nie było.
Z góry dzięki za pomoc!

dlugir

  1. moze , GULIwer 28/11/02 20:45
    go odmagnesuj, sprawdź czy nie masz głośników/komórka/tym podobne przy monitorku, czy masz uziemione gniazdko moze cos sie zmieniło w gniazdu (wachania napięcia or sth) ???
    Co do likwidacji to chyba tylko z OSD. Powiem tak 3 grafy (GF2MX, Kyro II, radeon8500, rózne stery) jak na jednym teście nokia monitor test miałem more tak ją mam cały czas. monitorek ADI G900

    I'm only noise on wires

  2. hm ... , Olo 29/11/02 21:03
    tez mam ms95f (wraz z radeonem7500) i nijak mory nie widze mimo korekcji mory na zero (moim zdaniem to tylko pogarsza ostrosc a tego nie lubie)

    1. nie tylko twoim zdaniem , GULIwer 29/11/02 22:55
      ta korekta mory pogarsza jakosci. dlatego wole miec w jednym głupim teście more niż miec rozmyty obraz zawsze

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL