Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59

 Dzisiaj przeczytano
 25151 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ot- Max Payne-na radeonie i XP , ksk 1/12/02 15:52
czy komuś się udało pograc , u mnie wywala na pulpit przy ładowaniu gry, stery najnowsze. Pod 98se wszystko chodzi miodzio, bardzo chce przejc ta gre jeszcze raz na moim radeonie. Chicałem również przesiąść się na jeden system XP, niestety schody.

AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  1. U mnie bez problemów chodził... , DJopek 1/12/02 15:57
    WinXP Pro (bez SP1 jak i z SP1) i Radeon7500. Jedynie co się działo podczas gry to co chwila się podazył pasek Menu Start i trochę to denerwowało, ale patch bodajże 1.05 naprawił tę sytuacje...

    1. nie "podazył" a "pojawiał" :) , DJopek 1/12/02 15:58
      A reszta ok :) Jakiś taki dzisiaj osowiały jestem i takie krzaczki się robią... ;)

  2. właśnie , ksk 1/12/02 16:03
    ciągnę ten patch i zobaczymy wtedy :-)

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

    1. A jakiego masz Radeona? , DJopek 1/12/02 16:06
      No i jakich sterów używasz? Najnowszych Catalystów?

  3. hercules 8500le , ksk 1/12/02 16:08
    stery 2.4

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

    1. hehe , GULIwer 4/12/02 01:20
      ta grafa to bedzie taki tegoroczny CLAP :)) tania dobra no troche problemowa ale CLAP też nie był bez wad (pożeracz amperów :)))

      I'm only noise on wires

  4. u mnie to samo :-( , Magnus 1/12/02 17:00
    na R9000. Mam najnowsze stery catalyst, Win XP EN SP1. Wgranie patha spowodowalo że wyskakuje brak płyty w napędzie a po wgraniu cracka spowrotem nadal się wywala. Najnowszy path niby własnie rozwiązuje problem wychodzenia do pulpitu ale patch ten modyfikuje też plik *exe odpalający gre...

  5. może to pomoże , ksk 1/12/02 17:06
    http://66.227.103.236/...es/MAX.PAYNE.105.NOCD.ZIP

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

    1. pomogło , Magnus 1/12/02 19:33
      już działa wszytko ok :-)

      Jak sprawdzić ilość fps?

  6. a mi działa , Master/Pentium 1/12/02 17:27
    bez cracka :-) , Radeon 7200 , WinXP ANG PRO SP1

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  7. to samo :( , roj 1/12/02 18:27
    Pogrywałem z przyjemnością na nv a teraz po przesiadce chciałem odpalić na moim nowym sprzęcie i niebałdzo..
    R8500 GB (po drodze testowałem Saphire'a i Powercolora - było to samo ale Gb jest the best (z klonów) stery też nowiutkie.

  8. Ehh niedziała , Mademan 1/12/02 21:21
    Ciągle wychodzi do pulpitu a próbowałem już chyba wszystkiego :(

    1. najpierw , ksk 2/12/02 06:51
      patch 1.05, potem plik no CD
      1. ftp://ftp.talonsoft.com/...e/maxpayne-105patch.exe
      http://www.agz.com.au/...yne/maxpayne1-05patch.exe
      2. http://66.227.103.236/...es/MAX.PAYNE.105.NOCD.ZIP

      linki i "metoda"sprawdzone

      AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
      512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
      ATI AIW 9000 PRO Canon A60

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL