Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36181 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Postfix (linux) , kaszpio 2/12/02 10:46
Zainstalowalem najnowszego postfixa...polaczenie z serwerem jest...ale nie
mozna nic wysylac..., w windzie mam nastepujacy komunikat:
"Twój serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie. Mogło być to spowodowane:
nieprawidłową konfiguracją serwera, problemami z siecią lub długim okresem
nieaktywności. Temat '', Konto: 'Piwnicznik', Serwer: '81.15.208.33',
Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Numer błędu:
0x800CCC0F"

natomiast w maillog:
"Dec 1 22:55:51 Piwnicznik postfix/smtpd[807]: connect from
unknown[192.168.1.2]
Dec 1 22:55:51 Piwnicznik postfix/smtpd[807]: 3893737A6D:
client=unknown[192.168.1.2]
Dec 1 22:55:51 Piwnicznik postfix/cleanup[486]: warning: premature
end-of-input from cleanup socket while reading input attribute name
Dec 1 22:55:51 Piwnicznik postfix/master[31569]: warning: process
/usr/libexec/postfix/smtpd pid 807 killed by signal 4
Dec 1 22:55:51 Piwnicznik postfix/master[31569]: warning:
/usr/libexec/postfix/smtpd: bad command startup -- throttling

takze serwer nie przyjmuje poczty z zew., natomiast jak wygeneruja sioe jakies bledy na serwie ktore ida na roota to ladnie przekierowywuje je na moje konto i moge je odbreac...ale wysylac nie da sie;-(

ktos wie o co moze chodzic?
(system to rh7.0)
Pozdrawiam!

Toshiba Tecra S11-124

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL