Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36131 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

program do komunikacji w sieci - nie sieci, poważna pomoc potrzebna. , fiskomp 2/12/02 11:02
Mam małe pytanie, czy jest jakiś soft do pogaduszek w sieci, ale taki, że działałby nawet wtedy kiedy sieć odcięta byłyby od netu. Dokładnie chodzi o wymianę zdań w wewnętrznej sieci opartej o huba 8-mio portowego i 7-miu użytkowników.
Czy jest takie oprogramowanie ?

Jeżeli tak to jakie i skąd można by je zassać.
Jeżeli ktoś by miał, please podeślijcie na mail'a.

Z góry wielkie dzięki za sugestie i pozdrawiam,

Ps. Sorry za lamerię, nie wiem jak dokładniej Wam to wyjaśnić.

  1. sugeruje ... , PaszkfiL 2/12/02 11:20
    http://republika.pl/lanchat/ Lanchata ... co prawda nie na mozliwosci romowy glosowej ale reszte ma wporzasiu :) a jakbys chcial rozmowe prowadzic przez mikrofon to taki programik Buddyphone2 lub Netmetting z windy

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. wielkie dzięki, przetestujemy. , fiskomp 2/12/02 12:04
      Masz u mnie duże pyfko. :)

      pozdrawiam,

      1. to żadne lamerstwo nie jest :) , Maverick 2/12/02 15:21
        nie wszystko się wie od razu, co nie?

        a lanchat jest git.
        :)

  2. z tego co rozumiem... , XTC 2/12/02 11:23
    potrzebujesz GG które by się przełączało na "lanczata" lub "winpopa" gdy netu nie ma...
    nie znam takiego softu od ręki...
    nie wiem jednak czy ICQ nie zdarzało się działać "directly" gdy w akademiku odcinano nas od netu...
    jeśli nie to dwa komunikatory (winpop + internetowy) - teraz przy większej ilości systemów NT to prościej - bo możesz komuś posłać komunikat sieciowy (to samo co winpopup z w98/95) przez proste wpisanie
    "net send Nazwa_kompa Tekst_wiadomosci"
    i pójdzie - ale to chyba problemu nie rozwiązuje...
    twórcom komunikatorów internetowych niejako mało zależy na tym aby stworzyć produkt któremu "oni sami nie będą już potem potrzebni i będzie mógł żyć własnym życiem" - chcą mieć kontrolę i potem potencjalnie pieniądze...

    Linux

  3. PONY CHAT , kubazzz 2/12/02 17:25
    Bardzo prosty, przejżysty program

    SM-S908

  4. tnx for all :) , fiskomp 3/12/02 10:25
    Już mam i działa miodzio, na razie tylko między kompami w sieci, myślę że zapną nas do pajęczyny do soboty. :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL