Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44810 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

windows 98 - jak uaktualnic bedac offline? , josh 2/12/02 15:22
Hej!
mam pytanko. Musze zainstalowac windowsa 98 na komputerze, na ktorym nie ma dostepu do sieci. Chcialbym je sciagnac na plytke i doinstalowac.
Na stronie microsoftu jak wybiore uaktualnienia do win98 to wywala ponad 20 plikow z czego na pierwszy rzut oka widac, ze te starsze uaktualnienia sa juz nie aktualne, bo po co mi patch do iexplorera 5.0 skoro wyzej jest juz patch do wersji 5.5 Czy jest moze cos podobnego do service packa dla windowsa NT/2000/XP dla win98?

Aha - i jeszcze jedno pytanko: szukam, szukam i nie moge znalesc. Moj windows 98SE w momencie, gdy wykryje, ze nic nie robie na kompie zaczyna tak strasznie mielic dyskiem, ze az abudowa wpada w rezonans. Gdy rusze myszka to po chwili przestaje (cos, jakby twardy dysk bawil sie jak wygaszacz ekranu :-)
Problem w tym, ze w autostarcie wywalilem wszystko, wygaszacza ekranu nie ma - nie ma tez jak sprawdzic CO ON W OGOLE ROBI Z TYM DYSKIEM.
Kiedys bylo to poruszane na tym boardzie, ale moja wycieczka po archiwum nie dala zadnych rezultatow. HELP
(tylko nie mowcie, zebym instalowal np.win2000 bo ten komp jest za slaby, a niestety linuxa tez tam nie moge wstawic :-(

  1. co do dysku , GULIwer 4/12/02 12:38
    to stawaim na office. indeksuje se conieco
    a co do SP do 98 nie mam pojecia zainsaluj SE :) Aha chyba bedziesz musiał zaciągnąc te wszytki paczyki nawet jak live update robisz to po koarzydym restarcie moga sie pokazać nowe które nie były dostepne gdy ostatni patrzyłes (czyli przed zainstalowanie jakichs innych patch) troche to zagmatwałem ale mam nadzieje że kapujesz o co mi chodzi :)

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL