Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44613 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Linux -desktop - co wybrac!? , Holek 2/12/02 22:03
Od zawsze instalowalem serwery, niektore nawet chodza na 8 MB RAMu - wiem o tym wszystko, co trzeba...

az tu nagle padlo male zlecenie na instalke Desktopu z GUI na kompie z prockiem 60MHz i 16 MB RAM (nie wiem jaki dysk) i nie wiem, co ciagnac:)

poradzcie - spelniac ma pare warunkow - ma tam byc edytor tekstu, ma dac sie drukowac i ma byc PL

najwazniejsze to to, ze nie da sie na razie przeskoczyc parametrow tych kompow, moze poza malym dodatkiem RAMu, ale generalnie skoro Win tam chodzi to pewnie jakis Lin z OpenOffice, czy czyms takim tez pojdzie?

"...here I am on The Road again..."

  1. ja bym stawial na jakas starsza mandarynke z sawfishem lum windowmakerem , Thadeus 2/12/02 22:16
    choc nie uzywalem ich to moge sie mylic co do zasobozernosci

    ...

  2. mandrake lub redhat , Outsider 2/12/02 23:23
    dlaczego? Poniewaz sa proste w obsludze. Stawiasz na to jakies gnome lub lepiej afterstepa (odradzam kde poniewaz mocno pochlania zasoby komputera). Zarzucasz polskie pliki jezykowe oraz czcionki i powinno dzialac. Jak juz wczesniej wspomniales musisz zainstalowac jeszcze OpenOffica.
    U mnie Debian i kde 1 dzialal bardzo dobrze na P133 wiec jesli zainstalujesz mniej wymagajacego menagera oraz przy instalacj ograniczysz sie wylacznie do koniecznych uslug to wszystko bedzie biegac.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    1. spoko... , Holek 3/12/02 00:00
      teraz tylko musze zaopatrzyc sie w jakas starsza wersje, bo 8.0 powiedzial mi, ze chce wiecej niz 16 MB RAM (Virtual PC roolez) zassam wlasnie PLD-MINI i bede do tego mordowal jakies dodatkowe pakiety, moze przez noc do czegos dojde;)

      pozdr

      "...here I am on The Road again..."

  3. o OpenOffice... , XTC 3/12/02 00:16
    to bym nie myślał... ślimaczy się toto cholernie jednak...

    Linux

    1. a co... , Holek 3/12/02 07:03
      sie nie slimaczy ?:)

      "...here I am on The Road again..."

      1. może KWord... , XTC 3/12/02 07:09
        lub Abi wystarczy - bo uruchamianie pakietu SO na nowych maszynach jest dziwnie powolne - fakt, że pod windą jeszcze wolniej...

        Linux

        1. spoko.. dzieki za info.. , Holek 3/12/02 07:34
          wlasnie sie ciagnie PLD - z tego co widze powinien rozwiazac problem z brakiem miejsca na HDD ;)

          ciagne plyte BASE - znajde tam jakies kde/gnome ? staroffice/openoffice/czycotamjeszcze pociagne z instalatora i powinno byc git...

          "...here I am on The Road again..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL