Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 51411 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Listwy zasilające - pytanie , Chawek 3/12/02 00:59
Witam!
Mam takie pytanie, czy ta listwa http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=2069 wystarczy aby pozbyc sie przepiec i tym podobnych zjawisk wystepujacych w gniazdkach elektrycznych? Chce jakas kupic a ta jest najtańsza :)
Pozdrawiam.

Pozdrawiam.
Sławek M.
GG# 803782

  1. Jak piorun nie trzaśnie , bor@s 3/12/02 01:16
    to powinien starczyć. Ja nie mam żadnej a chciałbym chociaż taką. Chyba pójdę na zakupy :)

  2. Droższe listwy mają dławiki ... , zartie 3/12/02 08:03
    ... eliminujące częstotliwości harmoniczne (czyli zakłócenia) w linii zasilającej. Tańsze chronią tylko przed przepięciami (czyli nagłymi wzrostami napięcia).
    Nie kupuj listwy, która ma tylko wyłącznik.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. chyba że , GULIwer 4/12/02 19:42
      masz UPSa metr przed nią ;))

      I'm only noise on wires

  3. Takie listry nie chronią , NimnuL-Redakcja 3/12/02 09:27
    przed niczym .... ani przed spadkami napięc ani przed duzymi pikami napięcia - małe owszem - moze filtruną, ale wieksze nie ma szans - przepusci. Sam mam listwe Aver Internet i jest OK, ale traktuje ją tylko jako rozdzielacz napięcia (5 gniazdek) i komformt, ze moge sobie wylaczyc noga napiecie kiedy che -nie szarpiac za wtyczke .... na czas burzy zawsze wylaczam z guzika .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Te najtansze niektore częstotliwosci owszem tlumia .. , Brauni 3/12/02 10:25
    ale w innym pasmie dokladaja wlasne znieksztalcenia i harmoniczne. (Wnioski wyciagniete podczas laboratorium). Niestety nie mielismy okazji przebadac tych drozszych. Ale jak napisal NimnuL jako dobry rozdzielacz sie nada .. :)

    Br@uNi Polska

  5. UPS , bor@s 3/12/02 10:47
    byłby chyba najlepszy ale to wydatek :(

  6. 2 bezpieczniki... , wrrr 3/12/02 15:06
    ...powinny odciac prad gdy pojdzie jakies powazniejsze przepiecie. Jak chcesz zeby ci listwa filtrowala/stabilizowala prad to odpusc, dozbieraj i wywal te 200-300zl na ups'a.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL