Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2430 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaką igłówkę kupić? , Sznaps 3/12/02 18:19
Posiadam w tej chwili atramentówkę ale przy ponad 100(grubo) wydrukach miesięcznie nie bardzo mi się to opłaca. Jaką więc kupić igłówkętak żeby nie było potem problemu z taśmami i tego typu sprawami. Zastanawiałem się nad używanymi i na allegro średnio chcą za igłową ok 300. Warto się na coś takiego zdecydować?

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. cichą... , XTC 3/12/02 18:24
    ;)

    ja to bym z przyzwyczajenia wziął jakieś OKI lub Epson - zwykle na przetargach w firmach likwidują te sprzęty a bywają całkiem sprawne - trudno zajeździć choć wierz mi, że się da :)
    taśma w zależności czy oryginał czy "lewa" - wśród lewych radzę wybrać najlepiej sprawujący się typ - zwykle bardziej się opłaca dać 7zł za nową niż 50zł za oryginalną...
    a fakt, że nowe igłówki cholernie drogie są... ale tak z likwidacji to za grosze (kilkadziesiąt złotych) można kupić - mi znajomy za free oferował ale akurat mi nie nużna więc co było zrobić nie wziąłem bo ciężkie to...
    rozejrzyj się i najpierw w/g mnie rozpytaj - czasem jeszcze kto w akademikach gdzie sprzedaje bo sąsiedzi go zaczynają szykanować :)

    Linux

  2. Najlepiej tak jak radzi , sebtar 3/12/02 19:35
    XTC poszukaj jakiegoś OKI lub Epsona - ja mam drukarkę Epsona do wielu lat i nie udało mi się jak dotąd jej w jakikolwiek sposób uszkodzić lub zajeździć.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. dokładnie , Fantomas 3/12/02 19:59
    Epson lub Oki jedne i drugie są u mojej mamy w pracy ..... praktycznie nie do zdarcia a drukują po 300 kartek dziennie

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  4. jak chcesz pogadajmy o tym na gg , fiskomp 4/12/02 11:46
    j.w.

    GG: 3703625

    pozdrawiam,

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL