Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3194 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Longhorn - jak sie sprawuje? , Maners 3/12/02 20:33
Czy ktos z sznownych boardowiczow juz bawil sie tym systemem (build 3683 chyba). Czy da sie wogole na tej wczesnej wesji w miare normalnie pracowac tzn czy nie wywala co 5 minut BSODa itd. Pytam bo chcialbym sobie to zainstalowac i zobaczyc co nowego, a nie bardzo mi sie usmiecha instalowanie na darmo, bo mam duzo ustawien w aktualnie zainstalowanym systemie i pozniej to reinstalowac....

  1. a to jush to cholerstwo wycieklo??? , Mackie Messer 3/12/02 21:02
    myslalem ze narazie to w sieci sa mniej lub bardziej fakowe screany longhorna? A moze ty mowisz o .net server ? Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  2. A może... , Remek 4/12/02 00:16
    ...jest już wersja alfa następcy Longhorna? Chciałbym zainstalować zamiast swojego stabilnego systemu. Może chociaż fragmenty kodu źródłowego, to sobie sam skompiluję...pliiizzz...

  3. Jutro Ci powiem , exmac 4/12/02 09:20
    jak nie zapomnę :)))))

  4. Jak na wczesną alphę to całkiem przyzwoicie. , exmac 5/12/02 10:20
    Jest mnóstwo drobnych niedoróbek, co chwila napis "under constraction", niektóre rzeczy są sprawne inaczej, nie ma przezroczystości na sidebarze (może tylko umnie?), nie należy oczekiwać, że aplikacje narzedziowe (te blisko sprzętu) będą działały poprawnie. Zachowano drivermodel, więc nie ma problemu ze sterownikami, gry i aplikacje działają ok, jest tylko jeden nowy styl, ale całkiem ładny.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL