Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 2212 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy istnieje mozliwosc słuchania radia na winamie?? , Koy 3/12/02 20:51
czy jest jakas mozliwosc połączenia sie przez winampa np. z RMF_FM lub Radiozet lub inne polskie stacje radiowe. Jak tak to prosil bym o jakies namiary jak to zrobic.

Koy

  1. jesli nadaja , mel2 3/12/02 20:55
    w shoutcascie to spoko mozna

    Don't lose your head,
    There can be only one.

  2. ja wiem jak Radio-Zet (Real Player) i Radio-Active(wlasnie winamp ) , Kedzior 3/12/02 22:22
    Radio-Zet -sciagasz sobie Real Playera dajmy na to 8, i tam bedzie takie coś jak wpisanie adresu, wpisujesz www.radiozet.com.pl otworzy ci sie stronka, i po prawej stronie bedziesz miał napis "POSŁUCHAJ" wejdziesz tam tam bedzie taki mały jakby odtwarzacz , dajesz play i radio gra , tylko czasem jest serwer przeciazony wiec trzeba probowac kilka razy.

    Radio-Active - wchodzisz na stronke www.radio-active.prv.pl w lewym dolnym rogu masz taka wieże grająca klikasz wczesnije uruchom winampa noi gra ci w winampie widzisz tam numer gg kolesia który gra teraz , i możesz do niego pisac i on czyta pozdrowienia czy co tam chcesz

    :)

    pufff

  3. jasne! , HotMacek 3/12/02 22:35
    Wejdź na stronę winampa www.winamp.com - tam masz do wybory mnostwo stacji radiowych. Nawet jest jedna z Ugandy :)

    HotMacek

  4. olej winampa , copec 4/12/02 00:20
    i wez np. windows media player o dziwo sie przydaje w takiej sytuacji zaje****scie duzo stacji radiowych w tym duzo newsowych w tym bilboard radio super polecam rmf sie kryje na cacy

    Zmień swój podpis na Boardzie !!!

  5. dzieki , Koy 4/12/02 00:39
    za wszystkie podpowiedzi:-)

    Koy

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL