Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9348 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[help] Adobe Premiere i export dzwieku :( pliss pilne , ViS 4/12/02 11:59
mam taki jeden film .avi ktory po wrzuceniu w timeline przestaje wydawac z siebie dzwieki
kazdy inny avi ma dzwiek, tylko nie ten
z innych eksportuje bez problemu, ale z tego nie moze :((( uwzial sie na mnie :(
a skoro odtwarza ten film z dzwiekiem pod mediaplayerem to chyba mam wszystkie kodeki ?
siedze na XPsp1 i tych Dshowpack ktore ktos kiedys podal

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. vdub , elmo 4/12/02 14:22
    moze virtual dub pomoze ???

    pozdro eLmO
    GG:1408264

  2. wszystkie kodeki? , fiber 4/12/02 18:43
    -wcale niekoniecznie...
    Nie mam Premiery "pod reka" i nie moge sprawdzic,
    ale jestem pewien ze egzotyczne kodeki w Premierze musisz kazdy z osobna
    instalowac jako "plug-in" , a nie odbywa sie to automatycznie.
    Tzn. jezeli mediaplayer ma dany kodek, to nie jest to rownoznaczne ze Premiere
    z niego tez kozzysta...
    Pozdrawiam

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  3. na upartego... , XTC 4/12/02 18:47
    dla max kompatybilności bym radził przed użyciem tego avika w Premiere skorzystać z programu "decompress" z pakietu Avi2VCD - który to utworzy Ci odpowiedni plik AVI z tą różnicą, że dźwięk będzie czystym PCM - tak więc 100% gwarancji braku kłopotów w Premiere...
    ewentualnie możesz analogiczną operację Vdub'em przeprowadzić...
    Video > DirectStreamCopy
    Audio > FullProcessing ... i wybrać opcję rekompresji - jakiś format wyjściowy - jeśli nie jest to parę godzin materiału to chyba najlepiej będzie "bez kompresji" ewentualnie ADPCM z max ustawieniami...

    Linux

  4. ok thx , ViS 4/12/02 22:41
    Wam, wprawdzie juz przedawnione ale warto wiedziec na przyszlosc :)

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL