Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 15324 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co to za cholerstwo..Sygate Firewall cos wykrywa... , konraf 4/12/02 20:21
...a mianowicie cos takiego non-stop mi nadaje:

File Version :5.1.2600.1106 (xpsp1.020828-1920)
File Description :NDIS User mode I/O Driver
File Path :C:\\WINDOWS\\System32\\DRIVERS\\ndisuio.sys
Connection origin : remote initiated

I co to jest za diabelstwo - cały czas mam transmisje z tym czyms. System WinXP i SP1.

Poza tym zauwazyłem ze miga mi caly czas diodka od nagrywarki - nie ma w niej płytki a miga - co jest??

Pozdrawiam

Bartek
www.aztec.pl
konraf@aztec.pl

  1. Chyba musisz to zostawic w spokoju , McSet 4/12/02 22:33
    "Please note: The following applications may need to be set to allow with in the running applications list "mpsrv", "kernel32", "ntoskrnl", "svchost", "NetBeui", and possibly "tcpsvcs", "nwlnkipx.sys", "ndisuio.sys" and "ssdpsrv". These settings will need to be applied to all systems running SPF that require F&P sharing.

    Please note: SPF 5.0 if you have "Driver level protection" enabled under the security settings under option you will need to disabled it. Also you may need to disable the "NetBIOS Protection" option."
    ----
    Nie chcialo mi sie dalej na googlach przeszukiwac, ale z tego co wyczytalem to raczej trzeba temu ndisuio.sys pozwolic sie laczyc. Chyba ten SPF nie jest taki dobry [na jednej stronie pisze, ze ktos kto go napisal, nie za bardzo ma pojecia o psv mode w sesjach ftp... ale czy to prawda - nie wiem].

    --
    what's goin' on fails to concern me

    1. Aha, jeszcze jedno , McSet 4/12/02 22:35
      "F&P sharing" to chyba File & Printer.... a moze Firewall & Passive? ;)

      --
      what's goin' on fails to concern me

  2. Ok - dzieki.. , konraf 5/12/02 07:14
    ...a myslałem ze Sygate PF jest jednym z lepszych firewalli :(

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

    1. Sprobuj , McSet 5/12/02 09:22
      Kerio Personal Firewall :)

      --
      what's goin' on fails to concern me

      1. dokladnie , Czarek 5/12/02 14:09
        Kerio wymiata ;-)!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL