Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 15333 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zwisy kompa i problem ... , Yerek 4/12/02 21:52
Witam !!! Pytanie dotyczy przyczyna zwisow kompa. Pojawiaja sie najczesciej wtedy gdy gram lub przy ogladaniu filmow. Karta muzyczna i to raczej na nia stawiam to Live 5.1, grafa GTS 2 Ti ( na GF4 400 MX Ultra to samo ). Plyta glowna Abit Kt7a ver 1.3. Procek Duron 600 na 866 podkrecony. System pracuje "stabilnie" podczas innych operacji. Aktualnie stoi to wszystko na XP ale na 98SE sytuacja byla identyczna. Na poczatku stawialem na pokrywajace sie IRQ ( bo 4 urzadzenia siedzialny na jednym: grafa, muza, sieciowka i ACPI ). Wywalilem ACPI i przerwania juz sa obsadzane pojedynczo. Juz sie ucieszylem, ze problem mam z glowy a tu nic. Zwis wyglada tak, ze XP nawet nie zdazy nic mi wyswietlic - po prostu komp staje obraz tez a w glosnikach slychac jeden dzwiek ( zeby nie powiedziec pisk ) i trzeba go potem na twardo resetowac. Tak jest jak i w grach tak i podczas ogladania filmow. Jesli ktos ma jakis pomysl prosze o rade. Wielkie dzieki za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

  1. "odkrec" procka , J@rek 4/12/02 22:02
    i sprawdz czy dobrze chodzi

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. freez = zasilacz , bartek_mi 4/12/02 22:05
    zazwyczaj

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. IMHO , PKort 4/12/02 22:21
    to CPU nie wyrabia - za mocno podkręcony/za niskie napięcie...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  4. oaza stabilnosci , Curro 4/12/02 22:38
    tak mialo byc, tez miewalem problemy z stabilnoscia tej plyty. Wyglada na problemy z AGP. U mnie pomoglo wylaczenie w biosie AGP x4 (Palit-chodzil na AGPx4, a Prolink nie- zwiekszanie napiecia na AGP-bez efektu). Przestawienie ma niewielki wplyw na wydajnosc. Detonatory-sprobuj starsze wersje np 23.11. Powodzenia.

  5. Po pierwsze... , Umek 4/12/02 23:34
    go dokręć - to oczywiste przy o/c przecież - i zobacz jak się system zachowuje.
    Jeśli nie pomoże stawiam na konieczność żąglerki live'em w slotach PCI.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL