Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 15329 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Poszukuję korektora Kenwood KE-2060, fabrycznie nowego... , PrzeM 4/12/02 23:45
...jeśli ktoś wie gdzie kupić, ma znajomych w sklepach, hurtowniach RTV, proszę o info.
po,

PrzeM

above the mind - powered by meat...

  1. Korektor??? , Yatanza 5/12/02 00:28
    dotakich fajnych kolumienek? Zamiast splaszczac charakterystyke bedziesz psul to, co najlepsi inzynierowie dzwieku w studiach nagraniowych uznali za naturalne, fuj - to tak jak bys w eleganckiej paryskiej restauracji na talerz spacjalnosci szefa kuchni wylal pol butelki ketchupu.

    1. no toś mi wbił zardzewiałego gwoździa :)))))) , PrzeM 5/12/02 06:57
      no to mam nie szukać? hmmm....

      PrzeM

      above the mind - powered by meat...

      1. Sprawa wyglada tak, , Yatanza 5/12/02 15:49
        jak napisalem wyzej. To od jakosci sprzetu reprodukujacego dzwiek w domu zalezy, czy trzeba go korygowac, czy nie, ale kazda korekcja wprowadza dodatkowe znieksztalcenia harmoniczne, fazowe i szumy poprawiajac pasmo, ale psuje cala reszte. Moj sprzet puszcza do glosnikow dokladnie to samo co jest zarejestrowane na plycie (po wzmocnieniu), jedynym regulatorem we wzmacniaczu jest ten od sily glosu. W filharmonii nikt nie krzyczy z widowni, zeby sekcja instrumentow perkusyjnych czy detych grala glosniej bo jest malo wysokich tonow. Ustaw regulatory korekcji we wzmacniaczu na "zero", wlacz tone direct i kombinuj z kolumnami tak, zeby gralo to tak jak w sali koncertowej na zywo, jak zamkniesz oczy masz miec wrazenie, ze 5 metrow przed toba facet gra na fortepianie, a 2 metry na lewo babka na skrzypcach... powodzenia.

        1. jestem pelen podziwu , mel2 5/12/02 20:50
          jak Ty z przesluchanych dzwiekow potrafisz plec okreslic? :)

          Don't lose your head,
          There can be only one.

          1. Poznalem , Yatanza 5/12/02 21:12
            bo przyszla w szpilkach, poza tym nie slychac jak rekawy fraka tra o koszule, co slychac natomiast po prawej stronie, wiec przy fortepianie siedzi facet.

            1. jestem pelen jeszcze wiekszego podziwu , mel2 5/12/02 21:16
              j.w. ;)

              Don't lose your head,
              There can be only one.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL