Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 15324 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

odnosnie gry Mafia , jura 5/12/02 01:50
mam pytanko wicie moze co trzeba zrobic w 8 rozdziale gdy podkladamy ladunek nastepnie wyskakujemy przez okno , wybijamy wszytskich policjantowna drabinkach a takze tego z karabinkiem na ulicy i....no wlasnie co dalej za nic w swiecie nie chce gosc przeskoczyc przez barierke (drabinke )jesli juz skoczy to konczy sie to zgonem ...czekam na odpowiedzi

  1. weź drabinę ! , Jarecki 5/12/02 02:17
    i pójdziesz grzecznie do kościółka :)

    ...i tak za rok Twój komp będzie do
    dupy...

  2. dokładnie jw. :) , cobrajas 5/12/02 08:41
    weź drabinkę która niedaleko gdzieś stoi :)

    1. ale nie ma tam zadnej , jura 5/12/02 10:27
      drabiny jest tylko drabinka przymocowana do schodow a jesli chodzi o gore to nic nie ma dachach

  3. On chyba jest troche wczesniej , McSet 5/12/02 09:24
    niz przy drabinie ^^

    --
    what's goin' on fails to concern me

  4. Z tego co pamietam , Flo 5/12/02 11:16
    to musisz skakac po dachach (albo jakos tak) :)))

    1. tez sobie poskakalem ... , jura 5/12/02 11:45
      i nic dalej sie nie da zbyt wielkie odlegloscie od budynkow

  5. drabinka i do kosciola , Kool@ 5/12/02 17:48
    Jak wyskoczysz przez okno na dach to tam widac kosciol. Musisz po drabinkach wyjsc na dach a nie schodzic na ziemie. Na dachu kierujac sie w strone kosciola musisz pozegnac wszystkich policjantow i przejsc na drewniane rusztowanie - stajac na przeciw kosciola wez drabine i przejdz na poddasze kosciola a dalej to juz zgorki...

    pozdr.
    Koola

    ...

  6. dzieki juz przeszedlem , jura 5/12/02 23:06
    jestem w kosciulku ale jadka tu jest na maxa...ałllaaaa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL