Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 15332 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

winXP pro PL i problem z ł , masta killa yoshi 5/12/02 08:54
moze ktos mnie uszczesliwic. wlasnie w pracy dostalem kompy z winXP pro PL no i sa wszytkie polskie znaki tylko nie ma ł. ustawienia klawiatury polski programisy. ja ostatnio chulam tylko na w2k a w sumie to juz chyba bardziej na linuxie no i wpadlem i stoje i sie dziwie :-)
z gory tradycyjne buk zapłać hle hle z ł

born to emerge

  1. posprawdzaj ustawienia regionalne, oraz , Paolo 5/12/02 09:21
    zainstaluj klawiature polski- przelacz na polski i odinstaluj polski programisty-restart kompa-zainstaluj ponownie polski programisty-restart kompa. Jesli nie zadziala to juz nie wiem co

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. Napisz na jakim chipsecie sa te kompy!!! , Tryna 5/12/02 11:12
    Byl kiedys problem z 845 z grafika, ze ł nie dzialalo

    De Gustibus non Disputandum Est

    1. no wlasnie taki chipset jest , masta killa yoshi 5/12/02 11:46
      plyta intela na i845G albo i845GLY czy cos w tym stylu ale grafa jest na plycie na pewno. i co teraz ?

      born to emerge

  3. he he - też miałem ten problem , Micky 5/12/02 12:07
    w ustawieniach karty graficznej wyłącz klawisze skrótów.

  4. Dokladnie tak , Tryna 5/12/02 12:48
    Albo ewentualnie sciagnij nowe stery do plyty - sa juz poprawione...

    De Gustibus non Disputandum Est

  5. Micky i Tryna -:admin po piwku dla tych panow:- , masta killa yoshi 5/12/02 15:28
    wielkie dzieki chlopaki w sumie to teraz sobie przypomnialem ze to samo mialem u siebie tylko na innej karcie graficznej tylko ze to juz dawno bylo :-)

    born to emerge

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL