Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 22198 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Oprogramowanie z TP SA , Artk 5/12/02 12:04
Ktoś poprosiłe mnie, żeby mu wywalić oprogramowanie do pakietu internetowego z TP SA. Po wywaleniu oprogramowania w outloku działa tylko konto założone przez TP SA, a pozostałe dwa na onet i wp nie (nie właściwe hasło). Co lepsze te hasła działają ale tylko z przeglądarki. Zależy mi na usunięciu tego problemu bez reinstalacji systemu (XP). The Bat też nie wchodzi w grę. Outlok musi zostać. THX za wszelkie sugestie.

  1. ja tez mam pakiet , ravl 5/12/02 14:39
    ale oprogramowanie od tepsy wywaliłem zaraz po tym jak je zainstalowałem, w outlooku express w ogóle nie konfigurowalem konta od tepsy, inne konta chodzą bez problemu - szczerze mowiac to zielonego pojecia nie ma o co chodzi, pracuje pod ME, moze ten soft od tepsy za mocno namieszal w XP? wywal wszystkie konta z Outlooka i polączenia dialup. zrób wsio od początku ale najpierw skonfigurój konto onetu i wp a tepse na koncu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL