Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 23048 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak zrobic autorun.inf, zeby odpalal .htm z CD ? , XCLONE 5/12/02 14:00
no wlasnie - jak w temacie ...
.exe potrafie odpalic ... ale z htm nie mam pojecia ...
standardowe:
[autorun]
OPEN=nowy.htm

nie dziala ... :(
wywala blad, ze naped CD (np. E:) jest nieprawidlowa aplikacja win32 .. ;P
macie jakis pomysl ?

Pozdr.
Artur S.

The World HAS Changed..
:P

  1. może tak , bor@s 5/12/02 14:18
    [autorun]
    open = iexplore nowy.htm

    1. heh , bor@s 5/12/02 14:20
      nie działa :( zaraz coś się wymyśli

      1. albo i nie , bor@s 5/12/02 14:36
        nietrywialne muszę przyznać. No to napisz prostą aplikację w VC++ lub innym delphi co to robi.

        1. taa... to chyba bedzie najbardziej pewne ... , XCLONE 5/12/02 14:52
          sprobuje to popelnic w jakis taki uniwersalny sposob ... wywolujac command.com nie pojdzie ... iexplore tez nie ...

          Pozdr.
          Artur S.

          The World HAS Changed..
          :P

  2. tylko w win9x , resmedia 5/12/02 14:26
    [autorun]
    open = start nowy.htm

    desipere est juris gentium

    1. no elwsnie ... a mi chodzi o uniwersalny sposob ... , XCLONE 5/12/02 14:52
      a przede wszystkim dla w2k ...

      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

      1. mam! , bor@s 5/12/02 14:54
        heh... trywialne jednak:
        [autorun]
        open = explorer.exe index.htm

        1. kurde , bor@s 5/12/02 14:55
          nie tu miało być. Nie mniej jedna rozwiązane.

        2. o .. o explorerze nie pomyslalem ... , XCLONE 5/12/02 15:01
          od razu w iexplore poszedlem ... :P
          no nic ... sprawdze przy okazji, czy dziala ... teraz juz spalilem z opisem w TXT ... ;P

          niemniej - big DZIENKS :)

          Pozdr.
          Artur S.

          The World HAS Changed..
          :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL