 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27

Dzisiaj przeczytano 31304 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
znowu nieszczesne udostepnianie neo+ , kaszpio 5/12/02 19:26 winc udalo mi sie to zrobic za pomoca winproxy...wszystko ladnie pieknie...ale poczta nie chce dzialac...tzn jak probuje sprawdzic poczte za pomoca np outlooka to "tra wyszukiwanie hosta"...i po chwili blad wyskakuje...o co moze chodzic?
a inne www, czaty dzialaja...co moze byc przyczyna?Toshiba Tecra S11-124 - cholercia kaszpio :) , Maverick 5/12/02 20:27
dlaczego nie zrobiłeś wg przepisu? tego odpowiedniego ofc. :)- robilem... , kaszpio 5/12/02 23:06
ale niedjełajet...nie chcial sie zalogowac...Toshiba Tecra S11-124
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|