 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27

Dzisiaj przeczytano 31394 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
XP i zdalne administrowanie kompem na 98 ... , PaszkfiL 5/12/02 20:47 mamy w sieci lokalnej kilka kompow i sa na nich wlaczone zdale administrowania ... przeistalowalem jakis czas temu OS na XP i nie wiem jak sie teraz na kompa od sasiada dostac .... ja mam XP a on 98 da sie zrobic to tak jak pod 98 ... poprostu administruj i wpisac haselko ??
z gory dzieki za helpao([-_-])o ..::Love::BaSS::.. - VNC , TomayW 5/12/02 22:43
WinVnc - poszukaj na tucows.task.gda.pl - zdalnie odpalisz wszystko i wszedzie :)pozdrawiam TomayW |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|