Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27

 Dzisiaj przeczytano
 31400 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ABIT NF7 nForce2 , misza 20 6/12/02 00:04
To jest najuboższa wersja tej płyty. Miała się pojawić w tym tygodniu na naszym rynku detalicznym ale nie mogę jej znaleźć w żadnym sklepie komputerowym (we wrocławiu). I tu mam pytanie: gdzie mógłbym dostać tą płytę? Może jakiś InterSklep....

GG 2777064
TPC Board Rulez

  1. hmm.. , pachus 6/12/02 07:51
    Tez poluje na nForce2 - mam zamiar na gwiazdke sobie sprawic ;) Grono mojego zainteresowania padlo na Abit, EPoX, Chaintech, ew. Asus (ale nie lubie Asus`a)..

    Z czego Abit`a nigdzie nie ma, o dziwo nawet na jego stronie nie widzialem pozycji nForce2 w produktach.

    EPoX - bardzo mnie korci, ale nie daje z plyta jednego kabla IDE co mnie denerwuje. Po drugie slyszalem, ze ma jakies jazdy z biosem (recka na FrazPC i Board), a po trzecie z napieciami.

    Chaintech`a tez nigdzie nie zaobserwowalem - choc plytka wydaje sie ze bedzie rzadzic.

    Asus - chyba odpada.. :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL