Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39205 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

PHP - wysylanie pliku , jotek007 6/12/02 13:10
mam sobie taki skrypt i jak mam go na dysku wszysko ladnie chodzi a w necie nie chce wrrrrrr
jak dam mu informacje jaki plik ma przeslac to cos sie wali
z tego co wiem to blad z scieszka dostepu gdzie ten skrypt ma byc
a nie wiem jak podac aby zapisywac go do netu
np do katalogu www.mrmotocykle.boo.pl/pagesy/motory
probowalem roznych rzeczy i nic

z udostepnieniem zapisu to w commanderze wlaczam atrybut katalugu w ktorym ma byc zapisany plik na dostepny na wszelkie mozliwosci



<?
copy($userfile, "sciezka dostepu")
?>

<?
{
$news = fopen("linki.txt","a");
fputs($news, "<LI>$userfile_name<BR>\n");
fputs($news, " ");
fclose($news);
}
?>


???

PS
formularze textowy zapisuje sie do pliku ale ten plik ktory chce wyslac za nic nie chce sie zapisac

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

  1. a w HTML'u wszystko orajt ? , Wedrowiec 6/12/02 13:36
    tzn:
    ENCTYPE="multipart/form-data"
    w form
    i
    <INPUT TYPE="hidden" NAME="MAX_FILE_SIZE" VALUE="60960">
    i sprawdz czy plik nie jest za duzy,
    plus sciezka np
    copy($UploadedFile, "zdjecia/$UploadedFile_name");
    gdzie
    <INPUT NAME="UploadedFile" TYPE="file">

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  2. i tak zle , jotek007 6/12/02 20:00
    chyba nie umiem tych atrybutow ustawic bo nic innego nie przychodzi mi po za tym no i jeszcze ta scieszka zapisu
    mam podobnie to co mowisz
    bylbym wdzieczny jak byscie lukneli w kod i powiedzieli co mam zle
    http://www.jotek007.republika.pl/admin.rar
    aha troche namieszalem z ta scieszka zapisu

    ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

  3. namieszales ostro... , Wedrowiec 6/12/02 22:21
    ogolnie to z katalogami ladnie namieszales.... jedna uwaga (moge sie mylic) w chwili obecnej przy odswiezeniu strony moga byc jazdy - ponownie wykona kod dopisujacy (nie znalazlem zadnego zabezpieczenia) najlepiej robic to przez plik "przejsciowy" nie wyswietlany w przegladarce.
    kodowanie bys wrzucil w ISO bo to jednak standard,
    nie stosuje od jakiegos czasu:
    "motory/$kat/$nazwa.mini"
    tylko
    "motory/".$kat."/".$nazwa.".mini"
    bo teoretycznie to dziala tak jak u Ciebie, tylko w praktyce jest baaardzo roznie
    nie wiem czy dobrze zalapalem ale nazwa ma byc data skopiowania?
    sprobuj rowniez przy sciezce pominac pierwszy /
    poza tym co to jest $userfilem ??
    przegrywanie nastepuje dopiero jesli taka zmienna istnieje i jest !="" a nie znalazlem nigdzie jej zainicjalizowania
    wiec jesli nie jest rzeczywiscie nigdzie przypisana jej wartosc to nie ma jak niczego skopiowac ( przenies nawias } zamykajacy przed kopiowanie ;)
    ogolnie jak cos to pisz na
    , najlepiej przeslij numer gg to jak bede umial to Ci pomoge
    no i pozdrowka :>

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL