Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39238 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomocy bo ja już nie wiem co zrobić? , Miluś 6/12/02 14:35
Komputer mi sie zawiesza jak mam zamkniętą obudowę.Przy otwartej obudowie chodzi i się nie zawiesz.A wiatrak na Athlona XP + 1,7 założyłem taki za 80 zł jakiegoś zellmana czy coś tam.Chłop w sklepie powiedział ,że większych nie mają.To ja już nic nie rozumiem.Nie mozna normalnie uzytkować komputera z normalnym procesorem i wiatrakiem przy zamkniętej obudowie?A może to wina płyty głównej Ecs k7s5a?
Wgrałem najnowszy bios.

This is my house!!!

  1. no więc... , HotMacek 6/12/02 14:41
    ...wejdź sobie do biosa i sprawdź jaką masz temp. przy otwartej a jaką przy zamkniętej obudowie. A poza tym to ten wiatrak jest dobrze założony? Bo jeśli chodzi o Zalmany (sam z takiego korzystam) to muszą być naprawde dobrze zamontowane żeby dobrze działały...

    HotMacek

  2. chipset , bor@s 6/12/02 14:44
    może ci się przegrzewa. Załóż na niego jakiś cooler lub jak umiesz zdjąć to przyklej go porządnie.

  3. sprawdz w jaki sposob , Konix 6/12/02 15:15
    masz zamontowany zasilacz poziomo czy pionowo bo moze blokowac Ci odprowadzanie ciepelka z coolerka

    ---=== JEC MIUT ===---
    Tu żondzi xiondz

  4. Można, u mnie temperatura Athlona XP 1700+ , sebtar 6/12/02 16:01
    przy zamkniętej caly czas i dosuniętej prawie do wnęki w biurku obudowie nie przekracza 43 stopni. Może coś innego się przegrzewa a nie procesor? Płyty ECSa są wyjątkowo syfne a K7S5A jest chyba najbardziej kłopotliwa, może to istotnie chipset. Ta płyta miała kiedyś problemy z działaniem na 133 MHz, w następnych wersjach to poprawili ale nie wiadomo jaką masz...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  5. Idź z nim do serwisu ... , Umek 6/12/02 16:06
    i niech się martwią ci co się znają.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL