Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 07:46
 » PrzeM 07:44
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39143 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Joysticki , maju 6/12/02 15:46
Potrzebuje dobrego joya do symulatorow. Wymagania: solidna konstrukcja, przepustnica, obrotowa raczka, dodatkowy "dzyndzel" do rozgladania sie po kabinie (jak to sie nazywa fachowo?) i cena do 150-200 zl. Tylko nie odsylajcie mnie do testu w Chipie - chce uslyszec opinie uzytkownikow.
A co sadzicie o Mediatechu MT161 (Windstorm PRO)? - warte to cos czy lepiej nawet na to nie patrzec?
P.S. Nie jestem supermaniakiem i 100% realizm nie jest dla mnie kryterium do "miec albo nie miec".

  1. a ja polecam , hillel 6/12/02 16:32
    logitech wingman extreme digital 3D.
    ma wszystko co trzeba, jest cyfrowy, i cana jest odpowiednia.
    uzywam go od roku i jestem bardzo zadowolony.

    Gods Made Heavy Metal

    1. jak na razie to moj faworyt , maju 6/12/02 17:33
      ale wole uslyszec opinie z niezaleznych zrodel :)

      1. ja od 2 lat mam , ulan 6/12/02 17:59
        logitech wingman force 3d (gdzieś go ostatnio widziałem za 240 zł, wiec blisko granicy wyznaczonej przez kolege). Naprawdę warto jest super, symulki nabieraja nowego wymiaru (ach ta trzensonka. Kolesia, który do mnie czasami wpada pograć w symulatory, to muszę psami (noo właściwie kotami szczuć :-)))), żeby go oderwać od tego joya.

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

    2. Zapomniales dodac.... , Fizban 6/12/02 17:57
      ze joystick dziala czego nie mozna powiedziec o tym zlomiastym pentium 4 ktory sie ciagle zawiesza i muli niemilosiernie....;-)

  2. Ja mam , PKort 6/12/02 18:09
    Logitecha Wingman Warrior i jest OK, choć stary i kupiony demobilu. Polecam Logiego - ten Wingman Digital 3D jest naprawdę świetny...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL