Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 07:46
 » PrzeM 07:44
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 38680 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Reanimacja kartridza druk. atram. , Nebuchadnezzar 6/12/02 15:55
Ciekawi mnie jedna sprawa, otoz tak: jest sobie kartridz od druk. atram. ktory po wyczerpaniu zostal ponownie napelniony tuszem. Ponowne napelnienie tego kartridza nastapilo po kilku miesiaach od wyczerpania. Problem polega na tym, ze nie wszystkie dysze glowicy drukujacej tego kartridza drukuja - czyli objaw jest taki, ze np czcionka wydrukowanego textu jest widzoczna tylko w polowie, a ta widoczna polowa jest w paski. Programowe czyszczenie glowicy nic nie pomaga. Moje pytanie jest takie: jakie (czy wogole) sa domowe metody na reczne wyczyszczenie tej glowicy? Probowalem juz paroma sposobami, ale nic to nie dalo.

dupa na stołku, morda przy korycie...

  1. pianka , mirkrup 6/12/02 16:00
    do czyszczenia kompa na serwetkę i po tym przejedź, ale trochę za długo ten pojemnik był pusty.

  2. za długo , Uriell 7/12/02 00:33
    Mikrup ma rację zbyt długo był pusty i nie wiem czy do końca uda Ci się go doczyścić,sam napełniałem po dłuższym czasie i źle to wyglada w praktyce..............

  3. sa plyny do odtykania glowic , Deus ex machine 7/12/02 09:50
    poszukaj na necie pojemnik widzialem gdzies za 50/60 zeta, starczy na wile kartd.

    "Uti non Abuti"

    1. o wlasnie... , Nebuchadnezzar 7/12/02 11:10
      natchnales mnie do poszukania odpowiedzi i znalazlem http://druknet.pl/druknet/porady/?tid=17

      dupa na stołku, morda przy korycie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL