Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Zbyl 07:46
 » PrzeM 07:44
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » 247 07:41
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 38726 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z instalacja win 98 PL!!!! Dlugie i WAZNE , konto-usuniete1 6/12/02 17:10
Wiec jest komp stary . cel 466 , gf2 mx , jakas plyta na bx itd, jak instaluje win 98 ( juz z 2giej plytki!! ) to zawsze wywala blad " Msgsrv32 --- w module Ws2_32.DLL " to jest w momencie jak wykrywa i instaluje urzadzenia.... Podejrzewam karte graf. Wczesniej koles co sprzedal kompa moim kolegom zainstalowal 98 ale w grach byly zwiechy , oni dali nowsze stery 41.xx i podczas restartu po instalce detkow zwiecha przed winda z biala kropka w lewym gornym rogu ekranu :(( ChcIalem dac 21.83 to juz wsio padlo... Reinstal windy nie idzie bo ten blad.... myslalem ze wina cd ale dzis mam 2gi cd z winda i znow to samo miejscie i komunikat :((
ma ktos pomysl ??

Nine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)

  1. ja miałem podobnie , Miluś 6/12/02 17:22
    Ale wtedy ram okazał się trefny.A w twoim przypadku to rosyjska ruletka.Moze karta,moze ram,moze.......?

    This is my house!!!

  2. zgadza sie , piszczyk 6/12/02 19:03
    to moze byc RAM. Mialem ostatnio bardzo podobny przypadek u kumpla - przy instalacji windy (98, 98SE, XP) w roznych momentach nie chcial kopiowac plikow podczas instalki. A jak jush sie zainstalowalo - to niestworzone bledy wyskakiwaly :O). Po kombinacjach z biosem, wymianą napedu CD itd. w koncu wymienilem pamiec na inną kosc - i jak reką odjal!!! Ty tesh tak zrob - szybkie i latwe do sprawdzenia.
    Pozdrawiam, PI

    takie tam klamoty . . .

  3. setupcor , GULIwer 7/12/02 14:54
    a moze ???

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL