Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 47005 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gigabyte 7VA VKT400 - kupić nie kupić oto jest pytanie ? , daaarek1 6/12/02 20:17
Jakie są wasze doświadczenia w pracy z tą płytą (stabilność,konflikty ze sprzętem)?
Z płytą współpracowałby Duron 1.3 ,256 Mb DDR 333 , GF 4 TI 4200 Prolink ,Windows XP.

AMD Athlon 2500+ Mobile,Epox
8RDA+,2*512MB TwinMos,RADEON
9800PRO,Chieftec 360W DF

  1. no... , Karas 6/12/02 21:36
    ...ja jej na razie nie polecam. Zreszta zajrzyj na forum tweak. Jedni maja z nia problemy tzn nie dziala opcja "top performance" czyli notoryczne zwiechy. Ja mialem z nimi do czynienia i ich osobiscie nie polecam. Mialem bardzo dziwne odczucia zwlaszcza pracy dysku i pamieci. Jezeli chcesz dobra konstrukcje polecam Abita kx7-333 lub cos z epox-a albo MSI.

    Conspiracy Theory...

  2. ja natomist polecam.. , pitero 7/12/02 02:41
    ustawienia top performance dzialaja tylko z naprawde dobrymi pamieciami. zreszta mozna wyedytowac je sobie wciskajac f1+ctrl. plyta jest stabilna i nie zauwazylem z nia zadnych problemow. pracowalem tez na jej wczesniejszych wcieleniach z chipem 266a i było ok.

    i7-13700kf_asus.prime.z790
    RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
    32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

    1. no raczej... , Karas 7/12/02 10:51
      ...to jest wina plyty ,bo jak wytlumaczysz sprawdzenie to na pamieciach Elixir i Nanya(kingstone) na ustawieniach normal i wlaczonym "top Performance"?? Czasami to nawet podczas wchodzenia do windy potrafilo sie zwiesic!!! Lepiej juz MSI!!! Mialem do czynienia i sa bardzo dobre i bezproblemowe.

      Conspiracy Theory...

    2. ja tesh polecam te Gigabyte'y , piszczyk 7/12/02 13:38
      ok. 20 kompów na nich złożyłem i absolutne zero problemów (moze jedyne co to seria na KT333 miala bardzo badziewny dzwiek - a na pokladzie miala przeciez uklad Creative'a)

      takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL