Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 56643 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

No i nie ma tego r8500 :( , dombardo 7/12/02 11:32
Wiem,ze niektorzy sie oburzaja jak sie reklamuje badz krytykuje konkretne sklepy internetowe.Nie wymienie wiec nazwy.I nie pisal bym tego posta,gdyby nie ostatni mail otrzymany od obslugi klienta owego sklepu.Zamowilem karte Herkules8500LE 64MB w zeszla niedziele,w poniedzialek zamowienie zostalo telefonicznie potwierdzone w poniedzialek.Mila pani powiedziala przy tym,ze karty sa u nich w magazynie i w zwiazku z tym towar zostanie bezzwlocznie wyslany.2-3 dzni i powinien byc u mnie.Wczoraj piatek a karty ani widu,ani slychu.Nawet sie fatygowalem osobiscie na poczte.A teraz najlepsze.Napisalem do sklepu mail z informacja,ze przesylka jeszcze nie doszla.W odpowiedzi otrzymalem maila o tresci:
\'to nieprawdopodobne.........

jutro bym jeszcze spróbował...weekend pbez takiej myszki to nei weekend\'.

Myszki???? Zaczynam sie bac....

  1. Z treści majla wygląda na to że , sebtar 7/12/02 11:36
    w firmie mieli Mikołaja i pracownik był niezbyt tego tamtego...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. ;)) no co ? , NimnuL-Redakcja 7/12/02 11:50
    myszka z ukladem graficznym Radeon 8500 ... ;))))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. Tylko czy... , dombardo 7/12/02 11:56
    ..moja plyta obsluguje takie urzadzenie? ;)

    1. jak ma zintegrowany port AGP->USB to tak :)) , NimnuL-Redakcja 7/12/02 12:08
      .,.,.,., no i zasilacz 500W ;)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  4. A tak powaznie.. , dombardo 7/12/02 12:22
    ..to mam nadzieje,ze faktycznie mieli 'mikolaja' i przez to wkradlo sie przejezyczenie (o ile mozna sie przejezyczyc i zamiast karta graficzna napisac myszka).Bo jak zamiast karty dostane faktycznie myszke to........bede oburzony ;)

    1. lepiej sprawdz , NimnuL-Redakcja 7/12/02 14:02
      jak dostaniesz paczke jeszcze przed zaplata - nawet jak dostaniesz przez poczte mozesz przed zaplata otworzyc i sprawdzic paczke .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. mnie jakos , lakers 7/12/02 14:59
        nigdy poczta sie nie zgodzila choc nalegalem !!! na otwarcie paczki przed zaplata.

        P41,6@2,1 AsusP4PE 512 Kingston
        Matrox G450 DH Sonic Fury
        Iiyama HM903DT MegaWorks 510D

        1. Eee nie jestem pewny, ale , NimnuL-Redakcja 8/12/02 08:52
          to chyba obowiązek Poczty zgodzić sie na otworzenie paczki podobnie jak kuriera - paczke na Poczcie otwiera sie nie przy listonoszu lecz w samym urzędzie poczty - ja zawsze ide na zaplecze i tam przy dwochpaniach otwieram - jesli uznaje, ze chce ;))
          Pozdrawiam
          ps. no ale ogolnie na poczcie mnie znaja i moze to tez ma wplyw na to, ze tak latwo sobie paczki otwieram, ale gdzies czytalem, ze poczta powinna pozolic obejzec ....

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. bo znasz te panie :-) , lakers 8/12/02 10:13
            i pewno dla tego - ale jakbys u mnie staral sie to zalatwic to bys dopiero zobaczyl co to sa wredne panie :-)

            P41,6@2,1 AsusP4PE 512 Kingston
            Matrox G450 DH Sonic Fury
            Iiyama HM903DT MegaWorks 510D

            1. ;))) no ale mowie , NimnuL-Redakcja 8/12/02 12:45
              gdzies czytalem, ze powinni dac otworzyc ....

              Gdyby nie wymyślono elektryczności,
              siedziałbym przed komputerem przy
              świeczkach.

  5. rotfl , carlosA 7/12/02 12:45
    po prostu, w życiu bym nie wpadł że tak można odpisać klientowi ;)))
    Pozdrawiam.

    #whatever

  6. Prawda , dombardo 7/12/02 13:02
    juz pomijam pomylke,ale ton maila-jakby do starego kumpla pisal.

  7. no rzeczywiście... , XTC 8/12/02 09:25
    weekend?... bez "myszki" :))
    hi hi... ja tylko niosę pomoc... ;)

    Linux

    1. ;)))) , NimnuL-Redakcja 8/12/02 09:44
      ;)))))))))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL