Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 56473 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

serwer FTP w sieci LAN - problem , dynybol 7/12/02 12:42
Sprawa jest nastepujaca. Postawilem serwer FTP (WarDaemon) i jak ktos z sieci cos zgrywa to ma transfrer okolo 80kb/s albo 2 razy po 30kb/s jak dwa pliki rownoczesnie zgrywa. Czas sciagania zwyklego filmu wychodzi okolo 2 godzin. Natomiast jesli udostepnie powiedzmy film normalnie w windzie to jest ok. Leci standardowo okolo 25min. Za klientow ftp uzywa sie leecha.
Czy po standardowej instalacji serwera FTP i skanfigurowaniu kont bez limitu transferu jest jakas jeszcze opcja ktora moze blokowac to sciaganie do tych marnych 80kb. ??
Nie wiem co zrobic aby transfer byl normalny. Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
wiesz co znaczy rozumieć.

  1. kontakt , SpooN 7/12/02 16:37
    skontaktuj sie z paszkfilem:

    Learn IT, Make IT, Live IT

    1. Sprobuje , dynybol 7/12/02 19:22
      THX

      Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
      wiesz co znaczy rozumieć.

  2. a nie masz czasem... , Holek 7/12/02 18:08
    jakiegos dzielenia lacza cbq ? albo cos w tym stylu?

    "...here I am on The Road again..."

    1. Nie , dynybol 7/12/02 19:22
      Zadnego dzielenia lacza. Jest normalna siec LAN. Dzielone jest tylko lacze internetowe. Ale mi chodzi o sama siec wewnetrzna. Odrazu mowie te same objawy sa jak nikt z sieci nie uzywa kompa.

      Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
      wiesz co znaczy rozumieć.

      1. a jakie masz ip ? , guma 7/12/02 21:30
        i czy ktos kto od ciebie sciaga ma ip z tej samej klasy. Jezeli ip sa z roznych klas to szukaj rozwiazania na serwerze, jezeli nie pobaw sie ustawieniami karty sieciowej moze pomoze.

        pozdrawiam

  3. Byc moze to kwestia priorytetu serwera ftp , bwana 7/12/02 21:55
    Np. BulletProofFTP pozwala na ustawienie priorytetu serwowania na "only when idle" i wtedy transfery leca w dol, jesli maszyna na ktorej stoi serwer jest zajeta (np. odtwarzaniem filmu albo sciaganiem innego filmu z innego ftp;))

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. Niestety , dynybol 8/12/02 11:57
      Sprawdzilem wlasnie i dalej jest tak samo. Zmienialem priorytet od reltime(0) do Low(3).

      Mówiąc "ROZUMIEM" zakladasz, że
      wiesz co znaczy rozumieć.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL