Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63553 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

3sprawy (ledy , neon vs katoda , 12V i 7V ) , Zryty_Berecik 8/12/02 00:49
1
a wiec znalazłem chwilke czasu i skleciłem zakupione ostatnio rzeczy ( dioda 10mm niebeske , rezystory..... )
kupiłem 2 złacza 4-pinowe włożylem do jednego 2 bolce przylutowałem 2 kabelki ( przez jeden idzie 5V a przez drugi masa ) w jeden kabelek wlutowałem 2 rezystorki 50ohm ( 2rezystorki bo miałem robić 2 diody ale eksperymentowałem i jedną spaliłem ;) jedna styka , wiatraki i tak spoko świecą ).
Wszystkie luto ładnie zakryłem koszulką termokurczliwą :)
na końcu przylutowałem diode podłączyłem świeci ładnie spoko jest.
2.
czym sie rozni neon od zimnej katody ?
3. wiatraki te z diodami w/g specyfikacji maja mniej dB niz moj wiatrak na procku i chciałbym je przelączyć na 7V. Jak to zrobić najprościej najlepiej żeby nie 3eba było ucinać , łaczyć , lutowac kabli. ?

a w ogole zapraszam na moją biedną stronkę :
http://spox.org/~wojtas/strona/zryty.htm
pozdro

  1. worcilem wlasnie ze zlotu ;>>> , Tummi 8/12/02 05:37
    u falcona male copy-pparty zrobilismy ;-))))))) 7h kopiowania hehee ;-))))

    1. szkoda stej diody
    2. ccl jest lepsza niz nteon. jansniejsza ciensza i sie mniej grzeje
    3. podlacz gorund do +5v czyli czarny kabkelek do czrernwego i bedziesz mial 7V - jest inf o w archiwum kiedys pisalem dokladniejak to zrobixc

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. heh , Zryty_Berecik 8/12/02 10:07
      1. dlaczego szkoda diody ?
      2. o k
      3. wiem ze trzeba 2 kabelki podłączyć tylko jak ( normalnie kawałkiem kabelka i je nim połączyć ? ? )

      1. taaaa... , Tummi 8/12/02 15:44
        1. bo ja spaliles.
        2. no to ok ;-)
        3. no zamiast podlaczyc czarny kabelek do czarnego to podlaczasz go do czerwonego....

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. co sie przejmujeszdioda? , Zryty_Berecik 8/12/02 16:05
          jakby to bylo niewiadomo co:)

          1. niebieskie LEDy... , Tummi 8/12/02 20:02
            ...sa takie fajne ;-)))))))

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

            1. wiem tez je lubie , Zryty_Berecik 8/12/02 20:15
              ale czlowiek uczy sie na bledach

  2. Ja w sprawie stronki .. a raczej zdjec w dziale TUNING ... , Tiamat 8/12/02 17:36
    .... to chyba nie Ty, Zryty, przy tej Toyocie ? :)

    Siostra jakas Twoja czy ktos taki ?

    -+- TmT ---
    Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
    binarny, drudzy nie.

  3. nie znam tej pani , Zryty_Berecik 8/12/02 18:08
    :)
    i nie wiem kto to
    zdjecia zassaane z netu
    podobała mi sie toyota wiec zassałem zdjęcia
    a co do pani to fajne ma zderzaki ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL