Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63459 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki zasilacz? , kulwis 8/12/02 12:18
W zwiazku z tym, ze mam najprawdopodobniej za slaby zasilacz (Enlight 250W)
mam pytanie. Jaki polecacie zasilacz, chodzi mi o firme jak rowniez o moc
(300 czy 350 wat), nie chce slyszec o jakis codegenach, w gre wchodza tylko
zasilacze firmowe. Prosilbym rowniez o jakis adres, najlepiej sklep
internetowy, gdzie taki zasilacz moglbym kupic.

Oto co ma pociagnac
Duron 900
MSI K7T turbo limited edition
256sdr
Fujitsu 20gb
Hercules 8500le 64mb
SB Live 1024
Asmax surfer
cdrom asus x52
niedlugo cdrw

Za wszelkie info serdeczne dzieki

  1. 300W do tej , lakers 8/12/02 12:23
    konfiguracji starczy. Najlepiej enlight lub huntkey. jak chcesz na przyszlosc to kup 350 huntkeya za 197 zł np w siriusie.

    P41,6@2,1 AsusP4PE 512 Kingston
    Matrox G450 DH Sonic Fury
    Iiyama HM903DT MegaWorks 510D

  2. może , bor@s 8/12/02 12:24
    Huntkey 300W lub 350W. Mam CLAPa a trzyma napięcia jak skała.

  3. hmmm , m4j573r 8/12/02 12:24
    a po czym wnioskujesz ze masz zaslaby zasilacz ? To ja Ci powiem ze mam o wiele bardziej pradozerna maszynke i nadal mi wszytskod ziala stabilnie na 250W.

    Pozdrawiam m4j573r
    .:<GaDu-GaDu: 33234>:.

    1. Uważaj, , Pio123 8/12/02 23:05
      ja też miałem niewydolny zasilacz. Najpierw padł drogi DAT, później problemy z płytą i skończyło się na nieodwracalnym uszkodzeniu dwóch partycji na HD.

      ABIT IP35 Pro 3RD EYE | E2160 1.8@3.3
      2GB DDR II |GF8800 GT |7200.12 2x500GB

  4. Dlaczego , kulwis 8/12/02 12:37
    To zobacz moj dzisiajeszy post Radeon- zwisy, moze cos poradzisz?

  5. moim zdaniem zasilacz masz dobry , NimnuL-Redakcja 8/12/02 13:22
    moj zasilacz noname 250W ciągnie sprzet taki jak w moim opisie pod xwka ... i nie ma problemow a TY mas zasilacz dobrej firmy .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  6. jeszcze spokojnie , Konix 8/12/02 14:32
    oblozysz wszystkie PCI i dalej komp bedzie hulal.

    ---=== JEC MIUT ===---
    Tu żondzi xiondz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL