Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69681 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sygate Presonal Firewall vs Kerio Personal Firewall , Robek 8/12/02 16:49
Chciałbym poznać wasze zdanie, który firewal jest lepszy ewentualnie poznać wasze inne propozycje w sprawie firewali.

***życie jest jak jajko trzeba je
znieść***

  1. ja mam , ViS 8/12/02 17:06
    zonealarm - dziala cichutko, wykrywa wszystko co sie chce laczyc z netem i nie widze zeby ograniczal mi transfer
    temat byl walkowany niedawno

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. ja po , Robek 8/12/02 17:18
      Ja po zainstalowaniu tego programu nie wiem czemu ale po każdym uruchomieniu kompa miałem cos takiego,że komp usilnie chciał sie łączyć z internetem więc zone alarm z tego powodu wywaliłem. Może wiesz gdzie tkwił problem?

      ***życie jest jak jajko trzeba je
      znieść***

      1. chyba juz pisalem , ViS 8/12/02 18:13
        overview>preferences> automatic updates : manually
        nie wiem czy pomoze ale ja tak mam
        i ustaw w explorerze zeby nigdy nie wybieral polaczenia

        I will not buy this record - it is
        scratched.

  2. Kerio... , Holek 8/12/02 18:31
    za fajna kontrole nad pakietami i jasny interface ;)

    "...here I am on The Road again..."

  3. Mam sygate , Fox 8/12/02 19:44
    porzednio wałkowałem ZA,kerio,tiny(prawie to samo )
    i outpost pro - dla mnie Op był najlepszy ale komp mi sie nie kciał zrestarować więc sygate...jest niezły,przejrzysty, i cholernie czuły ;).

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

  4. Outpost , Lucas McFly 8/12/02 21:33
    Ja uzywam Agnitum Outpost Firewall FREE i jestem zadowolony. Jest prosty i w dodatku po polsku - Polecam.

    Kobieta jest jak cień.
    Jak idziesz za nią - ucieka,
    Jak odchodzisz - idzie za Tobą.

  5. Ja tez za Sygate.. , konraf 9/12/02 07:16
    ...uzywałem Outposta i troszke Kerio ale Sygate jest chyba z tych wymienionych najlpeszy - prosty w konfiguracji (mozliwosc zdefiniowania filtrow), czuły i intuicyjny w obsludze. Poza tym na ostatnim CHIP'ie byla pelna wersja tego firewalla.

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

  6. BlackIce , GULIwer 9/12/02 15:30
    próbowałem tych co wyżej bo miałem nadzieje że one troche pomyslą za siebie niestety się myliłem, darły ryja prawie o wszytko a Kerio to mało brakowało żeby sie darł jak odpalałem sapera.

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL