Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69354 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Athlon XP i FSB , dawidy 8/12/02 16:49
Czy to normalne ze Athlon XP 1600 (1.4GHz) chodzi na 133MHz, mimo ze plyta obsluguje 266 (chodzi o plyte ECS K7S5A ). DDRy tez sa 266. Czy mozna w jakis sposob zwiekszyc czestotliwosc na 266, a zmniejszyc mnoznik o polowe?
W biosie mam do wyboru tylko 100 i 133, a opcji mnoznika juz nigdzie nie widze.

102594

  1. to żart? , ulan 8/12/02 16:58
    jeżeli nie, hmm, wszystko jest w porządku ddr oznacza double data rate czyli 2x133 Mghz. Płyta jest 266 dlatego, że 2x133, procesor jest 2x133, w biosie pokazuje 133, lae chodzio o 2x133. Troche się zamotałem, ale chodzi o to że wszystko jest ok twój procek rzeczywiście chodzi na 266 (athlon inaczej nie chodzi niz 2xXXX -np moze 100, 133 albo 166 i posrednie).
    Śpij spokojnie, all ok.

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

  2. Buchahaha :D , sebtar 8/12/02 16:59
    Pytanie pomocnicze - ile to jest 2 x 133?

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. uff , dawidy 8/12/02 17:01
    Dzieki, nie znam sie za bardzo na tym i zmylilo mnie to ustawienie z biosu.

    102594

  4. długa droga przed , Zryty_Berecik 8/12/02 18:19
    Toba kolego
    bo widze ze cie to interesuje :)
    nauka trwa.....

  5. Dobre pytanie... , Umek 9/12/02 00:17
    kolega zadał absolutnie słuszne pytanie.
    To 266 to 133 w rzeczywistości. Nie wierzyć też w bzdury typu 533...
    A teraz pytanie bonusowe - jaką częstotliwość ma agpx8?! Bo ja nie wiem czemu niektórzy idioci podają 66?! ;))))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL