Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69379 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Win2k i Q3 , HuDD.ini 8/12/02 18:02
no wlasnie mam problem, bo q3 jest strasznie ciemny. Nic na mapach nie widac. Rozjasnianie pulpitu i zmiana brightnes w grze nic nie daje...
...a inne gry na engine q3 dzialaja poprawnie np. Mohaa, sof2, jedi knight 2...w nich moglem ustawic obraz do bialosci....

v^v^v^v^v^..........^v^v^v^v^v

  1. Sa dwie metody: , Ziola 8/12/02 18:09
    W ustawieniach grafiki - wybierz Vertex - rozjasni sie sporo.
    Druga mozliwosc - zainstaluj patcha ze strony idesoft.... Naprawili ten problem.
    Pozdrawiam

    Jestem rasista i nie wstydze sie tego -
    pigwy to lepsze jablka - zwlaszcza w plynie.

    1. a mi sie inaczej udalo , atay 8/12/02 18:15
      w ustawieniach Brithness ustawiłem trochę powyżej minimum i wtedy się rozjaśniło <=> przesuwanie działa tylko na kawałku lewego odcinka. Może pomoże ... :)

      _- Atay -_

    2. vertex... , HuDD.ini 8/12/02 18:16
      ...nic nie daje, jest tak samo, a tego patche'a nie moge znalezc, moze znasz linka???

      v^v^v^v^v^..........^v^v^v^v^v

      1. Prosze bardzo , Ziola 8/12/02 18:21
        ftp://ftp.idsoftware.com/...q3pointrelease_132.exe

        Pozdrowienia

        Jestem rasista i nie wstydze sie tego -
        pigwy to lepsze jablka - zwlaszcza w plynie.

        1. tego point release'a mam.. , HuDD.ini 8/12/02 18:23
          ..a nawet jeszcze nowszego i problem jest ten sam, wiec Point Release tu nie pomoze...

          v^v^v^v^v^..........^v^v^v^v^v

  2. I tu sie niestety mylisz , Ziola 8/12/02 18:18
    Jak masz oryginalne Quake, bez zadnych patchy itp, to neistety na ustawieniu renderingu "Ligthnin.... bla bla bla" wlasnie nie zobaczysz ZADNEJ (no prawie - z wyjatkiem poczatku suwaka) roznicy w rozjasnianiu..... Problem ten jest dosc znany.. i przynajmniej pod win2K mozna obejsc tak jak napisalem.... Dopiero WOWCZAS dziala suwak Brightness.
    Pozdrawiam

    Jestem rasista i nie wstydze sie tego -
    pigwy to lepsze jablka - zwlaszcza w plynie.

  3. No to w takim razie.. juz nie wiem , Ziola 8/12/02 18:25
    U mnie.. po zainstalowaniu patcha pomoglo
    tez mam win2K i Q3... na poczatku mialem problem jak u Ciebie.. to gralem na Vertex. Pozniej dowalilem patcha.. i problem znikl ;)
    Pozdrawiam

    Jestem rasista i nie wstydze sie tego -
    pigwy to lepsze jablka - zwlaszcza w plynie.

  4. a nie to... , XTC 8/12/02 18:35
    że ... spróbuj zmienić w pliku cfg ustawienie 1 lub 0 dla "ignore hw gamma" - coś takiego... nie pamiętam dokładnie ale poszukaj sekwencji z "hw"...

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL