Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76986 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zmiescilo sie ! , Bastek 9/12/02 11:01
Po wielu bojach udalo mi sie zmiescic caly system chlodzenia wodnego do obudowy miditower lacznie z chlodnica od Cinquecento i zbiornikiem na wode :) Kieszenie na napedy pozostaly na swoim miejscu i w zasadzie miejsce zabiera tylko zbiorniczek wody. Dzisiaj testy

Jak zakupie cyfraka to podwiesze zdiecie dla zainteresowanych tematem.

Pozdr.
  1. po pierwsze - FAQ , po drugie- czekam na zdjecia , Fantomas 9/12/02 11:47
    j.w.

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. o pierwszym zapomnial ;) , NimnuL-Redakcja 9/12/02 12:55
      z radosci ... no a na zdjecia i ja czekam - najlepiej z otwarta buda ;))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. A chłodnica gdzie siedzi? , Umek 9/12/02 11:55
    Bo jak tak sobie rozważam WC w kompie (ale wbudowane w obudowę) to największy problem widzę z miejscem umieszczenia chłodnicy. A możliwych wariantów widziałem kilka. Najbardziej podoba mi się wersja poziomo na górze obudowy z odciągiem powietrza z wnętrza :
    wady:
    - powietrze przepływające przez chłodnicę jest ciepłe
    - nie można kłaść niczego dużego na górze
    - niszczy się górna pokrywa obudowy
    zalety:
    - przy ładnym obudowaniu nawet duża chłodnica jest się w stanie ładnie wkomponować (czyt. zniknąć)
    - odciąg ciepłego powietrza z wnętrza

  3. Chlodnica jest , Bastek 9/12/02 12:05
    z prawej strony obudowy patrzac od przodu. Ustawiona jest pionowo pomiedzy stacja dyskow a blacha do ktorej jest przymocowana plyta glowna. Ma jakies 5 cm grubosci wiec dalo sie ja tam upchnac. Zabrala mi tylko jedno miejsce na naped 5" ale nigdy nic tam nie bylo wiec sprawy nie ma. Zasilanie do pompy wodnej pociagnolem bezposrednio z zasilacz - wlutowalem sie na wejsciu a wlacznik umiescilem na panelu od tego nieuzywanego ''slotu''. Na spodzie obudowy jest jeszcze miejsce na okolo 2,5 litroy zbiornik z woda. Dzisiaj sprawdze czy wystarczy do schlodzenia CPU i Radeona 8500.

  4. Sorki :) , Bastek 9/12/02 13:03
    Fotki beda ale dopiero po swietach - kupuje wreszczie cyfraka -
    Wtedy tez zamieszcze jakis opis. Robocizna to mi zajela jakies 4 godziny wiec nic nadzwyczajnego troche sie nachepalem coby poprzycinac te cholerne blachy

  5. Ja bym to jak najszybciej wymontował. , PKort 9/12/02 14:39
    W ten właśnie sposób padła mi pompka od W/C. Nagrzewnica nie wyrabiała i temperatura wody doszła w końcu do jakichś 70 st. C i pompka padła...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  6. He, he, he - ekstremalny watercooling... , pippi 9/12/02 22:34
    ...to opisał gostek (po angielsku, jako że board z UK) tutaj:

    http://www.avforums.com/...read.php?threadid=56924

    Wątek dość długi, ale nader zabawny - ludziska łykają tzw. "bajer" jak woźny ćwiartkę na całym świecie jednakowo...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL