Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76210 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kierownice do PC - testy ? , obiwan 9/12/02 20:10
orientujecie sie kto testowal ostatnie takie sprzety ? Moze macie jakiegos linka ? Bede wdzieczny.

...and justice for all

  1. ostatni... , Karas 9/12/02 20:48
    ...jaki widzialem to byl na tomshardware. Poszukaj tam lub wejdz na forum tu : http://racing-forum.pulse.pdi.net/
    jest tam wiele recenzji uzytkownikow kierownic ,wystarczy tylko poszukac.

    Conspiracy Theory...

    1. dzieki... , obiwan 9/12/02 22:38
      Karas - znalazlem na forum

      ...and justice for all

  2. heh ... , NimnuL-Redakcja 10/12/02 09:25
    tez sie przymieza mdo kupna kiery - kasy duzo nie mam, pewnie Logiego WIngMan Formula za okolo 150zl kupie - bez FF ....

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. nimnul! nie! , cobrajas 10/12/02 10:14
      zaoszczędź jeszcze 50 zeta i z FF se kup! poczekasz miesiac ale giercowanie lepsze :) moze za niedługo wyjdą kierownice z zapachami spalonej gumy :)))))

      1. no moze poczekam ... , NimnuL-Redakcja 10/12/02 10:53
        na razie i nawet na ta bez FF nie mam - na razie sie przymiezam .

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    2. Mam 2 do sprzedania jakbyś chciał: , SpeedyX 10/12/02 23:48
      1. Logitech Wingman Formula - bez FF. Stary dobry model, bez porównania lepszy od tych co teraz są w sklepach.
      2. Microsoft Sidewinder FF - Dobra kiera z dobrym forcem, niestety zasilacz mam nieoryginalny o 500mW za słaby i przy mocno ustawionym force się nie wyrabia. By wykorzystać w pełni trzeba by załatwić sobie mocniejszy zasilacz (12V, 1500mW) Nie załatwiałem sobie zasilacza mocniejszego bo mi wystarczało, z racji wątłej budowy nie lubię się siłować z kierownicą, preferuję precyzję :)
      Cena: eee, nie wiem jeszcze...

      Proud Opera User

      1. Do Nimnula to było oczywiście , SpeedyX 10/12/02 23:50
        j.w.

        Proud Opera User

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL